Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz #65675776 #36 üzenetére

    Szerintem nem olvastad végig és / vagy nem értetted meg az ezzel kapcsolatos hsz-eimet.
    Én is nagyjából pontosan ezt írom.
    A vezetői nyomás, a stressz, a folytonos felelősség és az egyszerre 15 felé kényszerülő figyelem az, ami engem konkrétan már lassan kikészít a munkahelyen.

    Elhiszem, ha fizikai és szellemi munka keveredik akkor az nagyon rossz tud lenni. És soha se mondtam azt, hogy az én munkám a legrosszabb a világon.
    Csak az volt a lényeg, hogy egy hétköznapi általános értelembe vett fizikai munkánál jobban lefáraszt és kiidegel. Hidd el nagyon jól tudom mi az a vezetői nyomás :) Ha ez nem jött le eléggé a hsz-eimből akkor az a pocsék fogalmazásomra fogható.

    A jelenlegi cégnél 2006-óta vagyok. 2008-ban elmentem 7 hónapra másik céghez dolgozni, de nem jött össze (becsődölt a cég), végül 2 hónap munkanélküliség után visszahívtak a céghez. Nem jószívűségből, csupán azért, mert a helyettesem nem bírta tovább és kemény 3 hónap után felmondott. Én meg pont kapóra jöttem.
    Lényeg a lényeg, az elmúlt 4 évben - velem együtt - összesen 7 ember mondott fel aki ebben a pozícióban dolgozott. 7 ember 4 év alatt! Ez majdnem évente két munkás, aki nem bírta. Ugyanis egyetlen egyet se rúgtak ki közülünk.
    Ehhez képest a cég további területein - asztalosok, kiállításépítők, tördelők stb.. 5-6 de van aki 8 éve dolgozik ott folyamatosan.
    És úgy érzem, hogy ez azért elég sokat mond.

Új hozzászólás Aktív témák