Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zotyesz66

    őstag

    válasz Rakeem #103 üzenetére

    "Milyen jó hogy az Apple az iOS-t csak 2-3 készülékre kell hogy optimalizálja. (Maradjunk csak a telefonoknál.)
    Míg android fronton egy gyártónak lényegesen több készülékre kellene hogy optimalizáljon. Ebből ered sajnos az hogy androidos telóknál inkább erőből oldják meg a sebesség kérdését.
    "

    Bocsi, de hol érdekel engem a gyártó nyomora? Oldják meg! Azért a pénzért?
    4.4-es droid? A 2.2-től (froyo) nyomják ezt a szöveget folyamatosan. Azért van fejlődés, persze.

  • il profeta

    csendes tag

    válasz Rakeem #103 üzenetére

    A nexus helyesbítésért dánke. Én is így értettem.
    1.A másik, hogy samunak korrekt a szervízhálózata. Nyilván. Lehet azóta javult a helyzet. Nem vennék rá mérget.
    2. Az emberek többsége a szolgáltatóhoz viszi ha van valami.

    Milyen jó hogy az Apple az iOS-t csak 2-3 készülékre kell hogy optimalizálja. (Maradjunk csak a telefonoknál.)
    Míg android fronton egy gyártónak lényegesen több készülékre kellene hogy optimalizáljon. Ebből ered sajnos az hogy androidos telóknál inkább erőből oldják meg a sebesség kérdését.

    Nem láthattad a teljes beírást. Nagy részét kitöröltem, amiben azt ecseteltem, hogy nem is lesz iosnek konkurenciája amíg nem fekszenek rá a saját rendszerekre. Tudom, hogy miért van x mag android alatt. Ha lesz samunak rendszere nem hinném, hogy elhagynák a magokat hisz sokan pont azért preferálják ezeket, mert mennyivel komolyabb hardver van bennük. Na de laikusként kérdezem, nem lenne megoldható, hogy a csúcs telokra optimalizálják a droidot? Biztos megoldható lenne. De könnyebb magokat növelni. Gondolom én.

    Az eredeti kínainál nincsen jobb!

Új hozzászólás Aktív témák