Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domerator

    veterán

    Marhajó... is lehetne ez az óra, de 1-2 dolog nagyon el van baszva rajta.

    Horizontális élek erőteljes lekerekítése: ettől kezdve bárhogy tartod az órát, a két szélén a lekerekítések baromira fognak tükröződni és a kijelzőnek kb a középső sík részét lehet látni rendesen, ez a videóban tökéletesen látszik.
    Mechanikus töltésérintkezők: ha már ennyire nagyot akartak durrantani, akkor egy samsung vagy apple féle wireless töltés belefért volna, izzadékonyabb felhasználóknál klasszul tele fog menni az érintkezősor beleragadt trutyival.

    Ami nem akkora hiba, de számomra baromi hülyén néz ki: oldalról olyan, mintha egy órát számlapjával lefele a csukló felé vennél fel:

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • domerator

    veterán

    válasz sxxorp #82 üzenetére

    Van neked egyaltalan apple termeked?

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • domerator

    veterán

    válasz sxxorp #84 üzenetére

    Nincs több kérdésem :D

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • domerator

    veterán

    válasz sxxorp #90 üzenetére

    A hozzászólásaidat, stílusodat, stb. látva tényleg felesleges volt. :K

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • domerator

    veterán

    válasz gzbotii #92 üzenetére

    Nem. (és neked legalább van tapasztalatod apple cuccokkal) :K
    (én is tudom, hogy drága mindegyik, de nincs alternatíva a droid és az apple között árban)

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • domerator

    veterán

    válasz sxxorp #94 üzenetére

    Uhh bazz... :W
    Most lett elég belőled..

    Figyelj te szakbarbár, feltettem egy faék egyszerű kérdést, amire egy faék egyszerű "nem" is elég lett volna és mindenki tudja mi a helyzet veled. Amit művelsz az már kb. csaholás, hogy vegyen végre észre valaki. Hiába írod ki, hogy közgazdász vagy, attól még kb. a Holdon élsz "2020-ban". Mindenki tudja, hogy az alma túlárazott, de mégis valamiért veszik és nem azért, amiért a droidot. Igaz, iPhone vevők között szép számmal akad, aki nem azért vesz olyat, mert jó, hanem mert alma... viszont droid tulajokból is van réteg, aki a legdrágábbat veszi, mert az státusz (legfeljebb kicsit kevesebben vannak). A droid legfőbb piaca a kisebb vásárlóerejű emberekből áll, mert NINCS HARMADIK alternatíva. Ha ezt nem vágod, akkor minek vagy közgazdász? :F

    A droid egy pilótavizsgás rendszerré hízta ki magát és még így is megbotlik, ez TAPASZTALAT, mert az utóbbi másfél évben Note8-at használtam napi szinten nem kevés dologra (céges teló). Az almának is van bőven hibája és hiányossága, ami rohadtul nem tetszik, de sok ember még így is inkább azt választja, mert stabilabb, stb. Az Apple néha kabaré (fentebb említett röhejes perek az alma névvel, "rosszul fogod", stb.), de én a termékét használom, nem a céget. A MacBook Air is kurvadrága volt, ahhoz képest, hogy régi hardver, sőt... képzeld: csak nyolcbites dolgokra használom (netezés, office, ilyenek...), részletre vettem, de két éve mindennap ugyanazt a stabilitást adja, mint az első bekapcsoláskor. Tud valaki olyan harmadik alternatívát, ami nem agyonbonyolított, öntörvényűen működő Windows és nem is kurvadrága Mac? (Linuxot hagyjuk, az a kockák játszótere, bevallom férfiasan, hogy nem értek hozzá) Nincs harmadik választás se mobil, se PC téren. Ezért ad ki sok ember indokolatlanul több pénzt az almás eszközökre, mert a fentebb említett stabilitás a fontos neki.
    Na ezek azok a dolgok, amit egy elvakult közgazdász soha nem fog megérteni :U

    A topichoz:
    Végigolvastam a topicot, ez az óra biztosan jó lesz, de ha igaz, amit valaki beírt, hogy gyermekóra hardverét kapta, akkor ez az átbaxás, nem az Apple Watch. Továbbá aki nem látja, hogy ez az Apple Watchra hasonlít a korona hiányának kivételével, az vak. Ettől függetlenül engem abszolút nem zavar a kialakítás másolása, mert praktikusnak és szépnek tartom ezt az óraformát.

    Megjegyzés:
    Visszaolvastad egyáltalán az első (másfél méteres), mondatnak nem igazán nevezhető tákolmányodat? (mondhatnám akár az összes többit is) Fentebb "értelmező olvasásra" kérted Parallaxis kollégát, hát inkább az értelmező fogalmazásra kéne szánnod időt (megadjuk). Ha már egyszer büszkén hangoztatod, hogy közgazdász vagy, erre is figyelni kellene, eddig itt csak romboltad az imázsodat. A nyelvtanilag értelmezhetetlen beírásaid alapján én (és szerintem itt sokan mások) akkor sem alkalmaználak közgazdászként, ha te lennél az utolsó közgazdász a Földön.

    Megjegyzés2:
    Ezen hosszabb posztom oka, hogy már az első, nekem írt válaszodban burkoltan sértegettél, pedig egy 5 szavas kérdést tettem fel (plusz kérdőjel). Nem érdekel, hogy milyen belső önértékelési problémáid lehetnek (szerintem vannak), de arra kérlek, hogy engem innentől hagyj békén, én (és szerintem itt még jópáran) nem szeretné(n)k veled vitatkozni tovább, mert nincs értelme. A sértegetést pedig be lehet fejezni, még ha úgy is érzed, hogy becsomagoltad.

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák