Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz domerator #83 üzenetére

    0. Hozzászólásod mennyire ontopic?
    1. Huh a hozzászólásom alapján kérdés? Nem csoda, hogy neked van... :DDD
    2. Mióta feltétlen kritériuma értelmes emberek közt bármilyen megalapozott véleménynyilvánításnak, hogy birtokold?

  • gzbotii

    veterán

    válasz domerator #91 üzenetére

    Én is rosszul látok mindent?

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

  • sxxorp

    őstag

    válasz domerator #93 üzenetére

    Ezért nem látsz alternatívát a droid és az Apple között 2020-ban, mert nem sikerül azt sem felfogni, hogy attól, hogy nem dőlök be a birkanyíró marketingnek és nem tulajdonlom, tapasztalatom van Apple-termékkel. 4-5 éve még talán voltak érvek, jelenleg nem sok maradt, hogy miért vegyek feleslegesen túlárazott termékeikből, és kötelezzem el magam egy pénzéhes ökoszisztéma mellett. Egy sokkal jobb vásárlóerejű országban is meggondolnám, de nálunk egyenesen butaságnak tartom.
    A szoftveres hozzáállásuk sem jön be, az informatikához, digitális trendekhez kvázi analfabéta, vagy nagyon nem érdeklődő embereknek való (párszor ajánlottam többnyire hölgyeknek, hogy az IOS aranykalickájában talán jobban elboldogulnak, ennyi).

  • Parallaxis

    addikt

    válasz domerator #95 üzenetére

    amit valaki beírt, hogy gyermekóra hardverét kapta, akkor ez az átbaxás, nem az Apple Watch.

    Amíg a szoftvert gond nélkül futtatja és az órát több napig képes üzemben tartani alacsony fogyasztással, addig ki nem tojja le, hogy a hova van pozícionálva az a SOC?

    Az Appel Watch szuper cucc, de soha nem venném meg, mert naponta nem akarom töltögetni az órám (ezért adtam vissza a Samsung óráját is a Telekomnak, mert hamar merült és lassan töltött). A mostani GT2-m nem egy túlzottan okos készülék, de két hétig szépen elketyeg és amit tud, azt aránylag hibamentesen tudja, ez ma már alapból elvárható lenne mindegyik terméktől.

  • sxxorp

    őstag

    válasz domerator #95 üzenetére

    Nekem már azonnal buta demagógiát sugárzó első kérdésednél elegem lett belőled: érezhető volt sértő, buta, hiteltelenítést célzó szándékod, és csípőből cáfoltam is, hogy a tulajdonlás alapfeltétel lenne. NEM AZ.
    Eltaláltam valami ideget Apple fanboy? :D Pont nálad van önértékelési probléma, aki egy túlárazott már egy ideje a trendek mögött kullogó márkát vásárol, hogy érezze magát valakinek. A droidos fejtegetésed totális butaság, senki nem beszélt arról, hogy droidnál nem lehet valaki egy márkabuzi, túlárazott készüléket hajhászó (bár azok többet is tudnak az árukért, mint a nevetséges Apple) de van választási lehetőség (és nemcsak annyi, mint a az Apple-szerű buta egyszerűsítéssel kifejtett csúcskészülék / olcsó tömegtermék leírásod)! Az Apple-nél nincs, annyit választhatsz, hogy egy közepes telefonért fizetsz túl sokat, vagy egy jobbért, az Apple hasonlóan a profitjánál van: tudható, hogy milyen vagy fogyasztói szempontból.
    PC: Stabilitás... Röhögnöm kell, hasonló arányban látok problémát a MAC-es kollégáknál, sőt többet amiatt, hogy vállalati szinten háttérbe szorulnak, és virtualbox-ban kell Windows-t futtatniuk: van amire megoldás, van amire nem :D
    Akárcsak mobil téren itt is változott a helyzet Windows 10 számomra meglepően stabil, jól működik, nem valószínű, hogy ha egy árban lenne a Mac akkor is érdekelne.
    A nincs 3. alternatívát magad cáfolod, a Linux attól még alternatíva, hogy buta vagy hozzá.

    A topichoz: akkor szövegelj az Oppo Watch-ról, HA MEGVETTED! ;)

    Megjegyzés: megnéztem a bejegyzésem, teljesen érthető, szívesen segítek, ha egyedül nem megy, bár ez a megjegyzésed már jobban utal komolyabb hardveres hiányosságra, csökkent az esélye, hogy sikerülni is fog... :D Mit nem értesz? Ne aggódj, teljesen természetes a hozzáállásod, gyakori, hogy a butább főnök félti a pozícióját okosabb beosztottjától :DDD
    Megjegyzés2: ismétlem, mert aggódok a képességeid miatt: számodra ártatlan kérdésed minimum annyira volt burkolt kóstolgatás, mint amit sérelmezel -UTÁNA. Azt is láttuk, hogy értékelési problémák (akár ön-, akár közgazdasági) miatt kik kénytelenek túlárazott terméket fogyasztani.
    Bármikor befoghatod, és akkor nem kapsz választ, és légy szíves ne legyél annyira önértékelési problémás, hogy csordára kelljen hivatkoznod az önbizalmad megerősítésére.
    Egyébként nem én mentem Apple-termékes cikkhez okoskodni, hiszen: van egyáltalán Oppo terméked? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák