Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    Ezek szuper újdonságok, megérte fejleszteni, remélem, a programozócsapat év végén busás jutalomban részesül. :U

    Amúgy meg sosem értettem, hogy egy teljesen önálló csevegőappnak hogy lehet létjogosultsága a mobilplatformok saját (Hangouts, iMessage, ...) és a Facebook chat mellett. Az egyik ugye ha kell, ha nem, a telefonodon van, a legkézenfekvőbb megoldás az ilyen jellegű kommunikációra, míg Facebook fiókja kb. minden okostelefon tulajnak van (akiknek nincs, azok Whatsappot se használnak általában, a "FB nincs WA van" csoport tagjainak száma meg a kimutathatóság határa alatt lehet).

    Saját példa: Hangouts marha jó, más nem is kell mellé, a legtöbb ismerősöm Androidos, így nekik is adott, a többieknek meg van FB Messenger (divat szidni, de nekem nincs olyan okostelós ismerősöm, akinek se Hangouts, se FB Messenger nincs). Tehát mindenki elér neten keresztül ingyen. Régen Skype-ot használtam, de kb. fél éve pont az előbb említett okok miatt végleg nyugdíjaztam. Egy különálló csevegőappra semmi szükség.

  • Keem1

    addikt

    válasz Stauffenberg #12 üzenetére

    Ebben igazat adok neked, én csak arra céloztam, hogy nem látom értelmét a különálló chatszolgáltatást nyújtó appoknak, mikor sokkal kézenfekvőbbek is vannak. Ahhoz, hogy egy régi ismerősömmel váltsak 2 szót, még a telefonszámát se kell tudnom (Facebook), vagy rokonok esetén az azonos platform miatt (Android+Hangouts). Tehát ezért nem fogok egy 3., 4., X. appot feltenni.

Új hozzászólás Aktív témák