Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darkcomet

    tag

    válasz Keem1 #5 üzenetére

    Remélem te is érzed, hogy kissé sarkitott a megfogalmazásod egy olyan csevegő appal kapcsolatban, amit olyan 800 millióan használnak nap, mint nap. Na most. Én, meg az összes ismerősöm azon kimutathatatlan felhasználók táborát erősítik, aki whatsappot napi szinten használnak, facsén meg fönt sem vannak. Tovább megyek. Nálam se Hangouts, se Skype, se más csevegő app nem játszik. Memória, akksi és processzor szempontjából ez a legkiforottabb cucc. Szóval én olyan beton agyú vagyok, hogy aki nem whatsappol, annak marad az email, ha fel akarja velem venni a kapcsolatot.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Keem1 #5 üzenetére

    Elég valószínű, hogy lemaradtál az utóbbi 2 év legerősebb trendjéről. Most éppen a chat szolgáltatások futnak fel nagyon erőteljesen és ezek között a WhatsApp messze a legnagyobb. Lassan meglesz a milliárd felhasználó.

    De a Facebook sem véletlenül adta ki az önállóan működő Messengert, amit leválasztott a fő appról. Nekem a fő app már rég nincs fent a telefonomon. De a WhatsApp is jó, mert sok olyan emberrel tarthatom rajta a kapcsolatot, akikkel nem vagyunk ismerősök Facebookon (ugye ez telefonszám/telefonkönyv alapján dobja fel a partnereket).

    Na meg hiába vásárolta fel a Facebook, eléggé védve van Privacy Policy oldalról a felhasználó (nem kutat bele az üzeneteidbe, nem gyűjti a kontaktokról az adatokat, end-to-end titkosítással mennek az üzenetek, stb). Nincs reklám meg ostoba matrica bolt, csak az 1 dolláros éves díj.

    Azt kell mondanom, hogy a WhatsApp meg a Telegram a két legösszeszedettebb chat applikáció jelenleg (ízlést tekintve a WhatsApp felé húzok).

  • ßrainiac

    addikt

    válasz Keem1 #5 üzenetére

    A Hangoutsnak esetleg be kellene ernie mar. Amiota lelottek a "talk"-ot meg egy Nexus 6-on sem megy eleg szepen.

    En is szerettem volna meg a "talkos" idoben mindenkivel azt hasznalni, de sajna alig vannak ott ismerosok, konkretan 4-gyel beszelek ott neha elvetve.

    A Messenger undorito, soha nem fogom felrakni (helyette megy a Disa, ertelmes, egyszeru felulettel, kimeletesebb akksi hasznalattal).

    Whatsapp a legjobb, bar rendre megjelennek hulyesegek benne, vagy hibak, Vibert meg sajnos fel kell rakni, mert aki nem vacappol az vajberezik..:/

    (Nagy szivfajdalmam, de egyre jobb a Viber is. En nem akartam sosem, hogy befusson :DDD Ha dolgoznak meg rajta es elhagyjak a lila alapszint.. Hm..)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák