Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Keem1 #13 üzenetére

    Én is érzem a hátrányát a szétszóródásnak. Hiába a WhatsApp a legnépszerűbb a világon, Magyarországon abszolút domináns a Viber, amitől nekem hányingerem van (nagy nulla a Privacy Policy, undorító a kezelőfelület, idegesítő matricákat lehet vásárolgatni, küldözgetni és nem felejt el erről időnként szólni is).

    Szóval az ismerőseim többségével én is a Facebook Messengeren kommunikálok, egy kisebb körrel, köztük munkatársakkal meg inkább WhatsApp.

  • Magnat

    veterán

    válasz Keem1 #13 üzenetére

    Kérdés, mi a kézenfekvő... Én androidosként WA-val kezdtem anno, mert az akkori csajomnak 2011-ben Nokia E72 volt, nekem meg ahogy írtam, Android és a WA volt az egyetlen cross platform cucc. Plusz ahogy már írták, soxor van olyan, h vkinek a számát tudod, de a FB-n nem ismerős -nálam fordítva sokkal ritkább, tehát sokkal kézenfekvőbb egy telefonszám alapján működő messenger mint fb account alapján. Sajnos nekem a tapasztalatom az előttem szólóval ellentétben az, h a Viber ahogy fejlesztik, úgy egyre szarabb és a wa az erőforrásokkal is sokkal jobban bánik (plusz mögötte van a fb infrastruktúrája, ami miatt a hanghívás minősége nemhogy a Vibernél, de a Hangoutsnál is jobb, bár nem teszteltem agyon egyiket sem, ez tény), v szóval nálam a te érveid alapján pont a fb és a messenger a v totál felesleg, régesrég törölt appnak álcázott vírus kategória :)

    [ Szerkesztve ]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák