Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz Aprósólyom #90 üzenetére

    Nem-nem. Félreértettük egymást. Főleg én téged mert idő szűkében csak kutyafuttában olvastam a hsz-eket. De én sem sajnáltam le a Tiger Lake-et. Hogy az Intelt igen, az más kérdés. Én alapvetően azt furcsállottam volna ha annyival jobbnak jön ki az AMD procija.
    Szerintem a 10nm alapvetően jól sikerült. Ami sajnálatot érdemel, hogy egyrészt jóval AMD után tudták csak ugyan azt a szintet, és azt is csak alulról. Másrészt anno nagyon verték a mellüket a kékeknél, hogy ez majd így meg úgy jobb lesz _mindenben is_ mint a 4XXX mobil procik, és a végén a fele sem lett igaz (mondjuk ez annyira nem meglepő).
    Egyébként az összehasonlítási módszertanod hibás, de ezt mások is leírták. De értem mit akarsz mondani, és én úgy gondolom, hogy az általad felvázolt dolgok a szerverprocik területén elég jelentősen kidomborodnak, és ott AMD egyelőre letaszíthatatlan ebből a szempontból is a 14nm ellenében. De azt, hogy mi várható majd a 10nm-es Intel szerver prociktól érdekes kérdés úgy gondolom.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák