Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Aprósólyom #59 üzenetére

    tudom, hogy vannak, és tudom, hogy alkalmazás függvénye
    de nézd meg yt-ot, szinte mind z490-nel tolja a 10400f-et, egyszeri user mit lát? húúúúdenagyon' megy, aztán majd rájön hogy b460-ban már nem úgy
    viszont 3600-nál oly mindegy az én 20e ft-os lapomban megy, vagy 100e ft-osban, akkor is ha default, akkor is ha manual ac.
    meg hogy itt is hányan örülnek a "65w-os" 10700-nak, ami chip függvényében többet be tud zabálni defaulton mint egy 10700 szintén defaulton
    meg is van, az anandtech volt ilyen bátor, hogy végre toltak egy cikket arról a "65w-ról" - ami amd-nél sem anyi, csak mondjuk nem akár négyszerese -
    ettől hányok, tudatosan félrevezetni a laikusokat, meg felárat kérni mindenért ami amd-nél alap, mert náluk elszaladt a paci pár éve, de most már botlott, törnek a lábak is
    és igen sokszor mondtam itt, hogy 6c/12t-ig - alacsony órajel mellett, a 10600k az már kiesik -, fogyasztásban kb egál 3xxx és intel is, játékban akár jobb is az intel, nem is vitattam
    de...azokat pedig fentebb pár oldalban felsoroltam ( :
    melyik lapban produkálsz ilyen ram oc-t, illetve mennyivel drágább mint 20e ft? cpu oc az ne is legyen
    és ez 24/7-ben is mehet a b450m s2h-nak, az imc dolga igazából
    azaz 1-2 fázis amit a soc kap bőven kiszolgálja, csak ugye ha a kedves cpu gyártó már chipset szinten megfogja mindegy mit tudna intelnél is akár a legolcsób b460

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák