Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz tasiadam #102 üzenetére

    Azért a kettő között is van élet. Mármint 710 és mondjuk 1650.
    Legalábbis jó lenne, de évek óta nincs semmi...

    @morgyi, Yany
    Ez valószínűtlen. A korábbi gyengébb kártyák is alig jöttek, átnevezések vannak X éve a 75W alatti kategóriákban kb. Meg lassan már ez is kikopik.

    1030-al bár nem átlagigény, de nekem pl. az encode hiányzott volna. Most a remote időkben nem volt rossz, hogy egy ezeréves QuickSync-es Intel sz*r is tudott felvenni akár több stream-et is. egyszerre 0 cpu használattal.

    Mondjuk transcode-ra nekem a Vega3 is bőven elég volt. Oda egy 1050 erejű cucc, főleg mai árazással lehet, hogy felesleges lenne.

    @arty
    Kb. az kellene.
    Nálam 200GE-n Win10, Emby, Xpenology, torrent, ftp, meg még pár hülyeség fut és alig van terhelve így is.
    Én is azért szemeztem a 4300G-vel a 200GE helyére mert talán kevesebbet enne. :D Amúgy meg tök felesleges lenne.

    @Kansas
    Ennyire read only? Ránéztetek a teszt videókra?
    Igen megvannak a limitek, én is írtam fentebb. De ettől még akik a "1030-at jó ha elkapja" mondatokkal köszönnek be azoknak fingjuk nincs róla reálisan hova tegyék.

    Ram sávszélesség: fentebb írtam, a 3000-es Ballistix-et 4400-4733-on próbáltam.
    66-69GB/s

    Az már nincs olyan k*va messze a 84-től. De a 112-től sem. És közben optimalizálják folyamatosan a sávszélesség használatot is. Folyamatosan javultak a diszkrét gpu-t is. Ebben is lehet különbség akár. Pl. én ezért várnék már a Vega-ról felfelé lépést. Anno a Navi ebben is jelentősen előrelépett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák