Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    Akkora butaság ez az egész. Tudom, jól meghatározott üzleti érdekek vezetik mindkét felet. A régi monopol mag akar fejleszteni, magának, így a megtérülés is az övé. Az alternatív meg ingyen akarja más építményét használni, így nincs kockázata.

    Az egészet nem ott kellene szabályozni, hogy ki kinek mit enged át. A fenéket. Azt kellene szabályozni, hogy történik egy kiírás, hogy YXZ helyen fejlesztést tervez alfa szolgáltató. Szabadon csatlakozhat béta, gamma, stb., viszont mindenki a fejlesztéskor befektetett tőke értékarányában birtokolja a vonal tulajdonrészét, valamint a kapacitásának ugyanekkora részét.

    Így összességében mindenkinek kevesebbet kellene befektetnie, és nem 10, elaprózott rendszernek kellene egy alépítményben futnia, hanem egy, összességében erősebb, jobban kihasznált, jobban optimalizálhatónak.

    Én lennék túl idealista?

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz bambano #7 üzenetére

    Hidd el, nagyon jól értem az eredeti problémát. A mondókámat ettől elvonatkoztatva írtam, habár én részedről az értő olvasásra vajmi kevéssé hivatkozhatok, mivel átolvasva saját szövegem, nem találtam utalást arra, hogy elvonatkoztatva értendő. Mea cupla.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák