Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz hallador #29 üzenetére

    Kérlek alássan, volt egy tudós ember aki beszélgetett egy politikussal, végül arra a konklúzióra jutottak, hogy a tudományban, nem érvek, tények alapján jutnak dűlőre, hanem úgy hogy kihal a másik álláspont képviselő csoportja.

    És, ha most azt mondod nincs igazam, akkor nézz kicsit utána a dolgoknak rengeteg tudóst, kisemmiztek, kirúgtak, majd eltelt vagy 100 év és ja hát tényleg egy zseni volt.

    Nagyon sok köze van sajnos az oktatásnak, és a tudománynak...

    2.

    "Ha most félretesszük a klasszikus magyaros sarkításokat, hogy csak fekete és fehér van, persze ezek mindig annak arányában változnak, hogy ki mondja, akkor"

    "Szóval értem én, hogy jobb lenne, ha a kenyér 3,60 Ft lenne, mikor akkor is tudtuk, hogy legalább 10 Ft volt a előállítási költsége, "

    Hm, ezek nem bujtatott politikai monológok? áh dehogy... Biztos, a kenyér, meg a 3,60 is véletlenül hasra ütésre jött ki...

    Azért ne nézd már madárnak az embereke :)

    "Ezzel ma mit szeretnél kezdeni,"
    Basszos, egy wikipedia cikkről volt szó, és pontatlanságokról, valamint mennyire elfogadható stb. (tudod történelem, nem jelen politikai megoldások), de látom vmi beakadt úgy hogy el is engedem ezt a beszélgetést.... menthetetlen vagy...

    " Abból kell kihozni a legtöbbet ami ma ki tudsz hozni "
    Aki nem ismeri a múltat(múltját), annak jelene, nincs jövője sem. Bölcs emberek mondták a történelem folyamán, talán érdemes megszívlelni. Ha már ennyire ezen akadsz ki/fel.

    "A mai ember aki megpróbál megélni ezzel mit kezdjen?"
    ami azt illeti nagyon sok mindent... de nem megyek bele, túl hosszú lenne, és félek nem értenéd meg.

    "Nem baj, ha nem éltél akkor, nem baj, ha nem ismered a történelmet"
    Látom nem eset le, no de nem is vártam el, egy index olvasótól, hogy felfogja. :)

    "Szerinted a Wikipedia hitelesebb, vagy a CÖF?"

    Vajon miért ez a kettő jutott eszedbe? Van ezen kívül rengeteg más pl néptánc, ének együttesek, horgász, tűzoltó, sport stb egyesület, civilszervezet is létezik ám pl...

    Meg amúgy is mi köze a kettőnek egymáshoz? Megint te hozod be a politikát... A CÖF az szerintem 1 szervezet, és van Magyarországon vagy 100.000 biztos amiből vagy 20-al van gond. Csak egy példa, ez a szám, arány, nem konkrétum.

    "Ja hát mint a magyarok más nemzet jogaira, pl Írország, vagy esetleg a Katalánok, "

    Ja, hát akkor talán nem kellene olyan hangosan verni egyik másik eu-s senkiházi képviselőnek, hogy ő mekkora... amikor nyilvánvalóan csak xyz érdekeit képviseli (nem nem egy népcsoportét, inkább egy érdekkörét, vagy többét). - Ezek általában a katalánokra is tesznek rá.

    "Ja ja. az ősellenség, aki még mindig jobban figyelembe veszi a munkás jogait, mint egy magyar cég ezt felejtetted el..."

    :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD No komment...

    ⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐7500 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák