Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atee94

    csendes tag

    válasz LosBlancosRM #100 üzenetére

    Nekem a szolgálati iphone 30 mb/s sebességgel szedi le a fotókat telefonról gépre. Átlag 1000 fotót, 6 mb-s àtlag fotónagysággal 6000/30=200 sec. Ha 100 gb fotót rántasz le akkor durván 57 perc. Ha van egy samsungod és mondjuk megy 150mb/s sebességgel, akkor durván 12 perc.Ami azt jelenti hogy 45 percet spórolsz minden 100 gb után.A billentyűzet esetében, mivel nem tudja a spéci funkciókat amit írtál, ékezetes betűként 0,2 sec talán? Ha ennyire drága az időd(feltételezem nem, mert van időd minden poszt alá írkálni, hogy az iphone szar, hibát keresni, megfogalmazni a posztokat, aztán érvelni, ellenérvelni), gondolom otthon idegbetegen járkálni, hogy ezt se tudja, azt se tudja( a vele járó stressz okozta testi pusztítást amit a kortizol, adrenalin keverék okoz a szervezetben), miért nem cseréled le? Tartja az árát az a fos, jó áron tudod eladni, és ha ennyire drága az időd, amit az a szar elvesz, simán jobbnak látnám külföldről behozatni bármilyen snapdragonos samsungot minthogy felkúrd magad rajta.Ha ennyire fáj minden másodperc használata, akkor nem értem miért kínozza magát az ember vele?
    Félreértés ne essék, nekem is van iphonem, mint ahogy androidos vonalon is mozgok a mai napig, de amire én használom, mint telefonálni,böngészni, e-mailt írni és olvasni,zenét hallgatni,navigálni reportokat készíteni vele, az mind a kettő MARADÉKTALANUL tudja.Ha viszont az igény ennyire kiélezett,mint a Te esetedben, akkor minden azzal a szarral töltött perc neked veszteség, ami ugyancsak indokolja azt a kérdést, hogy miért használod MÉG?
    Ha meg mondjuk maga az “okostelefon”, mint hobbi van nálad, szerintem senki se olyan elvetemült, hogy hobbijaként olyan eszközzel dolgozzon amit ennyire utál.

    "The only thing here built to last is the engine that turns your world to trash" - Slum Planet, 3teeth

Új hozzászólás Aktív témák