Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ClayMore

    aktív tag

    válasz Saccco #125 üzenetére

    melója válogatja.

    egy menedzsment képző programba ha jelentkezel akkor veled 10-20 évre terveznek minimum. ott nyilván nem lesz előny.

    sima call-centernél már nem biztos h akkora hátrány. minél több erőforrásba kerül betanítani és minél nagyobb a hozzáadott értéked annál jobban javaslom h ezen szándékodat szépen titkold el.

    ÉN turi hogy letagadnám. előadnám, h ha úgy alakul akkor nyilván nekem is az a jobb, ha maradok és a cég szolgálatába állítom a cégnél megszerzett tudásomat. hátrányos ha máshol újra kell kezdenem a karriert.
    persze ez jó nagy BS.

    LEVELEZŐS-ESTI diploma: itt nagyon megoszlóak a vélemények. sok flame-et láttam már emiatt.
    három féle vélemény van:
    1, hátrány, mert kevesebb kontakt óra. sok intézményben gyengébb eredménnyel lehet ugyan azt a jegyet megkapni mint nappalin. eleve kevesebb anyagot vesznek. hajlamosabbak a tanárok őket puskázni engedni, esetleg egy az egyben a jegyzetet használni.
    2, előny, mert közben vszleg dolgozott. tehát nem büdös neki a meló és akar/tud küzdeni vmiért. kitartó. jól osztja be az energiáit és idejét. gyakorlati tapasztalat birtokában fejezi be a tanulmányait.
    3, tök 8. a diploma az diploma. úgy is az interjún és teszteken kijön hogy ki az aki nekünk kell.

    az én véleményem az 1-2 keveréke. tapasztaltam hogy igenis gyengébb tudást ad a levelező és esti tagozat. ha interjúra mész akkor emeld ki h mit csináltál közben. légy büszke arra h nem nappalin végezted el! ha ezt látják rajtad az pozitív képet alakíthat ki bennük rólad (2-es eset)

    Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

  • echterion

    nagyúr

    válasz Saccco #125 üzenetére

    Engem elküldtek az előző munkahelyemről, mihelyst megtudták, hogy suliba járok...
    Mondjuk, így utólag nem bánom, sőt, kifejezetten jót tettek velem (csak ők nem tudnak róla). Csak akkor picit megsértődtem ezen, persze ma már tudom, hogy nem kellett volna.

    [ Szerkesztve ]

    **********

Új hozzászólás Aktív témák