Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Rickazoid #4 üzenetére

    Akkor jó, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.
    Igen, ha nem követed vakon(!) a trendeket akkor talán van esélyed, hogy egyéniség maradj. De ma már ez a legtöbbeknek nem számít. Szerintem azt se tudják mi az vagy miért jó.
    Talán abból fakad, hogy nem képesek vagy nem mernek egyéniségként gondolkodni. Ezért inkább követik a tömeget, mert az a "biztos".
    Persze nem rossz dolog megosztani a képeket. De normál esetben erre elég az e-mail. Esetleg egy picasa album. És persze ezt is csak a közeli barátoknak családoknak.
    Teljesen fölösleges 10-15 féle közösségi oldalra minden szart kitenni bárki számára. Csak azért, hogy mutogassam magam.

    Másrészt ahogy előbb írta más is, ilyen nem kell meglepődni ha 1-1 kép a napiszaron köt ki :) Aztán meg megy az anyázás...

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Rickazoid #28 üzenetére

    Nekem van olyan ismerősöm, aki FB-n is csak a családtagokkal, családi barátokkal kommunikál, senki mással, vagy rokon aki külföldön él, stb, és szerintem másoknak is van ilyen ismerőse. Például. Velük simán oszthatnak meg eseményekről képeket. Oké, hogy le van butítva pl. ha fb-n keresztül van feltöltve, de ha csak így láthatják, a semminél ez is több.

    G+-nál a körös (csoportos) elrendezés, és az ehhez kapcsolódó megosztás lehetősége szerintem elég jó, hasznos.

    De most más kérdés, hogy mi a cél, csak megosztás, vagy a megosztásból való "megtartás, megőrzés." Mert most a megosztásnál, az élmény "átadásán" van a hangsúly, arra elég a fb gyári minősége is, szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák