Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz bartatamas #172 üzenetére

    Teszteltem. Jó is, meg nem is. Az alábbi megállapításra jutottam. Javíts ki légyszi, ha hibás:
    Magát a váltást nem az E-Robot hajtja végre, hanem egy külső alkalmazás. Sztem alapból ezért nincs értesítés, hiába van kipipálva. Ha a sor végére teszek egy buborékablak értesítőt, akkor az természetesen megjelenik. DE! Az előbbi logika alapján ennek az értesítőnek semmi köze a váltáshoz. Csak azt jelenti, hogy a külső plugin el lett indítva. Leteszteltem. Amikor az EKH aktív volt, akkor Titanium Backup -pal fagyasztottam (E-Robotul tiltottam) az Anysoftot, majd reboot. Így az EKH maradt az egyetlen beviteli lehetőség (talán emlékszel rá, hogy a többit már korábban kigyomláltam), ami azt jelenti, hogy az Android nem enged hozzányúlni, nehogy beviteli lehetőség nélkül maradjon. Ennek ellenére a bluetooth kikapcsolásakor gyönyörűen megjelenik a buboréküzenet, hogy az EKH helyett a nem is létező Anysoft lett aktiválva. A miértje világos, csak én arról szeretnék értesítést kapni, hogy megtörtént a váltás. Ezt legegyszerűbben úgy lehetne, ha eseményként meg tudnám adni X imput method aktiválódását. De erre nem találtam lehetőséget, úgyhogy sztem vmi változót kellene beiktatni a "beviteli mód változása" eseményhez. Vagy megelégedni a "beviteli mód megváltozott" értesítéssel. Ebben a konkrét esetben ez nem jelent nagy megalkuvást, mivel összesen 2 beviteli módom van. Ezt a regényt csak azért írtam, mert ez a külső plugin kezelési "probléma" lehet, hogy máshol is kibukhat.
    Viszont nem ez az egyetlen gond a parancs végrehajtása körül, de nem akarok mindent egyszerre rád zúdítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák