Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz gyurkikrisz #111 üzenetére

    Így írom, mert ez már a végem. :D

    Azzal, hogy fejlődünk, és a digitális jövő nagyobb szabadságot ad, szerintem adhat több lehetőséget is, nem kell az őskőkori igen vagy nemnél maradnunk. Egyre több lehetőségünk van a talán és a tudok segíteni felé. Bűn, ha ezt felhozom, és hiányolom egy jövőbeli rendszernél? Valóban, a bérletet ha otthon hagytam, kapom a büntit, és legfeljebb utólagos bemutatás mellett kezelési költséget kell csak fizetnem. De ettől tovább léptünk, és a lehetősége megvan annak, hogy ne CSAK én bizonyíthassam a jegyet megvettem, hanem az ellenőr is UGYANABBAN a nyilvántartásban tudja ellenőrizni. Akkora gond ez, hogy többen leoltanak miatta? Nem lehetne fejlődni?

    10%? Van gyereked? Gyakorló szülő vagy? Ha igen, minden gyereked vigyáz arra, hogy le ne merüljön a mobilja? Valóban elvárható minden gyerektől és minden felnőttől minden esetben? Mindenki hordjon plusz akkubankot? Ja, és csak azért, mert az előző bekezdésben említettre képtelen az ellenőr? Képtelen rá egy mai digitális rendszer?

    Akkor sikerül használni egy digitális világ digitális rendszerét a jövőből kőkorszaki szabályok alapján! (kisarkítva). :O

    [ Szerkesztve ]

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák