Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grincs007

    csendes tag

    válasz snake1977 #294 üzenetére

    Szia! Ha csak nem akarod kidobni a pénzed az ablakon, ne vedd meg ezt a sz*rt!! Mégegyszer biztos nem venném meg... Ennyi bosszúságot még az xperia sp sem okozott, pedig az is egy nagy kupac kaka volt! Nekem az alábbi hibákat produkálja, 3x szervízelés után. A közösségi alkalmazásokból nem kapok értesítést. Ha megpróbálom bekapcsolni általában kommunikációs hiba lép fel (teszem hozzá első telefon aminél gondot okoz.) a kijelző annyira érzékeny hogy időnként felhívja a zsebem az utolsó tárcsázott számot (pedig már bekapcsoltam a pinkódos feloldást, szóval nem értem) a memória használat a vicc kategóriába tartozik, ugyanis időnként kilépeget alkalmazásokból, zenét hallgatni és böngészni egyszerre nem lehet mert vagy a zenét lövi le, vagy a böngészőt... A billentyűzetet általában úgy kell előimádkozni böngészés közben, és van hogy csak úgy eltűnik 3 percre. A memóriakártyát egyszercsak nem érzékeli és ki-be kell kapcsolgatni hogy újra észlelje, a térerő jelzőt még soha, sehol nem láttam fullosba... Gyári launcherrel egyszerűen használhatatlan a telefon, mert akad fagy gondolkozik stb. Néha a beszédhangszóró annyira elhalkul hogy alig lehet hallani a másik felet. Ha csak papírnehezéknek kell, vagy dísznek a vitrinbe akkor remek készülék de minden másra használhatatlan! Rohadjon meg az alcatel, mert nem gyengén átverik a vásárlók fejét. Beígérték már lassan egy éve a kitkat-ot és még mindig semmi.. Nyugodt szívvel beszéllek le róla. Ha nem úszol a pénzben (és ha ebbe a kategóriába gondolkozol akkor szerintem így van) keress valami másik gyártónál olcsó telcsit. Amit tudok ajánlani, Lg spirit. Csak olvastam róla de szerintem az jó kis középkategóriás készülék!

  • Almonen

    aktív tag

    válasz snake1977 #294 üzenetére

    Igaza van a Pop S9-es kollégának, nekem is előjönnek ezek a hibák a telefonnal :( egy kalap kaki. Szóval inkább LG spirit :) mindent csak ezt ne vedd :) főleg a memóriahasználat vicc, 896 mb per pillanat úgy hogy csak az Opera van nyitva.. és mindegyik gyári alkalmazás letiltva kb. az a mérnök aki ezt megalkotta akkora nyaklevest érdemelne...

    Amúgy ha lenne új telóm ezt legszívesebben egy kalapáccsal szétverném és elküldöm az alcatelnek a videót :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák