Új hozzászólás Aktív témák

  • Grincs007

    csendes tag

    válasz snake1977 #294 üzenetére

    Szia! Ha csak nem akarod kidobni a pénzed az ablakon, ne vedd meg ezt a sz*rt!! Mégegyszer biztos nem venném meg... Ennyi bosszúságot még az xperia sp sem okozott, pedig az is egy nagy kupac kaka volt! Nekem az alábbi hibákat produkálja, 3x szervízelés után. A közösségi alkalmazásokból nem kapok értesítést. Ha megpróbálom bekapcsolni általában kommunikációs hiba lép fel (teszem hozzá első telefon aminél gondot okoz.) a kijelző annyira érzékeny hogy időnként felhívja a zsebem az utolsó tárcsázott számot (pedig már bekapcsoltam a pinkódos feloldást, szóval nem értem) a memória használat a vicc kategóriába tartozik, ugyanis időnként kilépeget alkalmazásokból, zenét hallgatni és böngészni egyszerre nem lehet mert vagy a zenét lövi le, vagy a böngészőt... A billentyűzetet általában úgy kell előimádkozni böngészés közben, és van hogy csak úgy eltűnik 3 percre. A memóriakártyát egyszercsak nem érzékeli és ki-be kell kapcsolgatni hogy újra észlelje, a térerő jelzőt még soha, sehol nem láttam fullosba... Gyári launcherrel egyszerűen használhatatlan a telefon, mert akad fagy gondolkozik stb. Néha a beszédhangszóró annyira elhalkul hogy alig lehet hallani a másik felet. Ha csak papírnehezéknek kell, vagy dísznek a vitrinbe akkor remek készülék de minden másra használhatatlan! Rohadjon meg az alcatel, mert nem gyengén átverik a vásárlók fejét. Beígérték már lassan egy éve a kitkat-ot és még mindig semmi.. Nyugodt szívvel beszéllek le róla. Ha nem úszol a pénzben (és ha ebbe a kategóriába gondolkozol akkor szerintem így van) keress valami másik gyártónál olcsó telcsit. Amit tudok ajánlani, Lg spirit. Csak olvastam róla de szerintem az jó kis középkategóriás készülék!

Új hozzászólás Aktív témák