Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz sh4d0w #149 üzenetére

    Nem is annak szántam, csak feldobódott, mint ellenpélda. Kénytelen voltam lecsapni a labdát.

    tomtyi: Ha viszont levelezőklienst használsz, akkor sosem szembesülsz a változásokkal, amit a Google időrő-időre bevezet (így nem jelentheted ki ex cathedra, hogy „Az emberek használják, szeretik, értik.”), és amelyek nem kis gondot okoznak még a tapasztaltabb felhasználóknál is. Mondanom sem kell, hogy az 1.0-s usereknél meg pánikot. Volt belőle az utóbbi években éppen elég. Legutóbb a levelek kategorizálására prüszkölt mindenki, holott szerintem az is egy nagyon jó kis találmány lett.

    De tényleg hagyjuk a Google-t! Szerintem tiszteletben kéne tartani azt is, hogy ebben a topicban itt vagyok harmadmagammal, akinek tényleg bejön és hatékony a metró és a csempék. Lehet, hogy mi vagyunk a ritka kivétel, de ezek szerint mégsem teljesen ördögtől való az ötlet. Csak éppen a tömegízléssel nem találkozott. Van ilyen.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák