Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz fene_vad #43 üzenetére

    Nem tudsz meggyőzni a lukas érveddel és már egyből szélsőségekkel jössz... Gratulálok.

    "ÁSZF-el meg ne takarózz. Egyrészt mert a jóerkölcs emberileg és jogilag is felülírja, másrészt mert akárki is légy, te magad sem olvasod el az agree klikkelése előtt 99%-ban."

    Nem én takarózok az ÁSZF-fel, hanem azok a szolgáltatások, amiket igénybeveszel. Ha pedig a szolgáltató az ÁSZF-ben leírtak szerint jár el, amit te elfogadtál, akkor hiába vered az asztalt és jössz az erkölcseiddel.

    A facebookot amúgy óvatosan használom, nem töltök fel semmi olyan tartalmat, nem osztok meg, nem írok bele stb. pláne nem olyat, ami később kellemetlenül érinthet. Ergo nekem soha nem lesz ilyen problémám, mint az úrnak akiről a cikk szól. Az úr pedig saját magának köszönheti a bosszúságát. Ez van, ezt kell elfogadni. Vagy nem kell, és a facebookot sem kötelező használni, de az viszont halál biztos, hogy senki nem kényszerít arra hogy családi, bensőséges, privát fotókat osszál meg egy nyilvános weboldalon.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • arty

    veterán

    válasz fene_vad #43 üzenetére

    "Tudod kik érvelnek kísértetiesen hasonlóan?
    Például azok a szélsőséges iszlamisták, akik szerint a megerőszakolt a hibás, miért öltözködött kihívóan."

    Ez a facebookkal max akkor állítható analógiába, ha bemegy a csaj bikiniben az életfogytosok közé egy éjszakára, akik 25 éve nem láttak nőt. Igen, ezesetben a nő tehet róla.

    A te példád akkor lenne oké, ha a facebook kinyulna a gépemre és bár nincs face regem, azért csinálna nekem egy albumot a halott kislányom képeiből. Nem ez történt.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák