Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fene_vad

    senior tag

    válasz Apollyon #46 üzenetére

    write-only, ezzel nem tudok mit kezdeni. :W

    "Nem én takarózok az ÁSZF-fel, hanem azok a szolgáltatások, amiket igénybeveszel"

    De. Te takarózol vele, amikor "érvként" felhozod. Olvasd el a cikket újra, a Facebook nem takarózott vele, hanem bocsánatot kért.

    "Ha pedig a szolgáltató az ÁSZF-ben leírtak szerint jár el, amit te elfogadtál, akkor hiába vered az asztalt és jössz az erkölcseiddel."

    Írtam feljebb is, írtam neked címezve, sőt magad is idézted tőlem, én már komolyan nem tudom, hogy hogy nem üti ki a szemed.
    Najó, még egyszer: jóerkölcs emberileg és jogilag is felülírhatja az ÁSZF-et.
    Érted? J-o-g-i-l-a-g.
    Ez azt jelenti, hogy igenis verhetem az asztalt ha akarom. Ez azt jelenti hogy perelhetek is és meg is nyerhetem, itt is és az USA-ban is. És nem, a cikkben szereplő ember nem perelt.

    Mellesleg, ha ez a cikket olvasva nem tűnt volna fel, magam is már 2x említettem, sebaj, itt van harmadszor is: honnan veszed, hogy bárkivel is megosztotta képet? És ha netalán még így is történt, vedd már észre, hogy ennek semmi köze a cikkhez.
    (ha a közelmúltban tragikus körülmények között elhunyt és mélyen tisztelt fórumtársunk fényképe vagy csak akár a jól ismert avatárja hasonlóan méltatlan "fotómontázson" jelenne meg itt, akkor is ilyen cinikus lennél?)

Új hozzászólás Aktív témák