Új hozzászólás Aktív témák

  • Latitude Inc

    csendes tag

    válasz McSpy #9 üzenetére

    Csodálatos kort élünk: az asztali PC-k lehetnek hangtalanok. Nálam ez fő szempont, ezzel csak azt akarom mondani, hogy a technikai fejlődés erre az ágazatra is kihat.

    Ez a phablettel való irányítgatás meg.. Én nem tudom milyen típiák és irányított gondolatok - rendszerint az ésszerűség teljes hiányával - vannak a fejekben, de mit irányítanál vele a tévén? Kétkezes megfogás kelljen egy play vagy rewind művelethez vagy ölbe/kanapéra téve oda kelljen nézni a kijelzőre, hogy melyik gombot nyomod meg? Ez egyszerűen hülyeség. A 90s évek végén bejött ez a futurisztikus eszme, elkezdték teríteni minden tech-dokműsorban az all in one elvet, a nép meg követi. Értelme nem sokszor volt még az ilyen koncepcióknak.. Arról nem is beszélve, hogy ami jó mindenre, az igazán semmire. Lépten-nyomon fel-felbugyog ez az elmélet, mindig beírja valaki, de szerintem maga sem tudja miért.

    Egyetértek a phablet előnytelenség-ötvözésében. Bár mai szemmel felemás és fura megoldás a laptopra dokkolható touchscreen, szerintem is ez lesz az arany középút a fb szintű tartalomfogyasztásnál többre vágyó, de átlagember számára. Pl. ki írta most a hozzászólását tabletről? Naugye.

Új hozzászólás Aktív témák