Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sprinterrr

    csendes tag

    válasz Meggyi001 #12 üzenetére

    Jelen :DD

    Szerintem is teljesen rendben van, jó kis teló ez. Nem egy felső közép kategória, de szépen játssza a videókat, nem akadozik a képnézegetés, zenelejátszás sem, netezni is kényelmesen lehet rajta, programok is szépen futnak (mindemellett egy task killer jó szolgálatot tehet, ha elfogy az az 512 MB).

    Nálam az említett kompromisszumok mellett egy másik, még nem érintőképernyős telefonoknál is előforduló probléma is előjött, nevezetesen az, hogy az akksit nem tartja eléggé a hátlap, így nagyobb rázkódásnál elmozdulhat az érintkező. A problémára a klasszikus "papír zsebkendő darabot a hátlap és az akku közé" módszer jelentette.

    Aki nem szeretne 20e-nél többet adni egy okostelefonért, és nem játszik rajta, hanem inkább használja a netet böngészésre-kommunikációra, különböző alkalmazásoknak venné hasznát (nekem pl. jól szokott jönni a vízmérték, tudományos számológép, mértékegység váltó, szótár, hangrögzítő), meg mondjuk médialejátszónak is használja, szerintem megéri. (Főleg, ha mondjuk 2 SIM kártyája is van.)

    (Ja, meg a Sony hátterű Akai indítási animáció is egy élmény :DDD )

  • sprinterrr

    csendes tag

    válasz blueMerle #13 üzenetére

    Általánosságban véve én is úgy gondolom, ahogy írtad, a minőségnek ára van, és van, amit nem lehet elaprózni.

    Viszont ez egy kivételes darabnak tekinthető, az árához képest meglepően jól muzsikál belakva is (igaz, nem ész nélkül használva - aki nem akar hozzá érteni egy kicsit se, hogyan működik, mit bír el egy oprendszer, miért nem szabad telepakolni háttérben futó folyamatokkal, az tényleg a falhoz vághatja, és folyamatosan a már említett jelzővel illeti).

    Ha egy olyan gép kell, ami helyetted is menedzseli, hogy mit bír el, illetve ehhez kapcsolódóan számít a CPU teljesítmény (meg GPU-ra is igényt tartasz játékhoz), plusz jó lenne a fotózáshoz egy normális autofókuszos optika, akkor arányosan többet kell rá költeni - átlépünk a közép-felsőközép kategóriába.

    Ennél a készüléknél inkább a meglepetés varázsa van, hogy ennyiért rosszabbat vársz, mégis egész jól használható, és furcsa mód nem akar szétesni (a hosszú távú üzemre azért kíváncsi vagyok , de pl. a Millenium, meg az i-Joy dvd lejátszó is kibírt eddig 5 évet, pedig nem gondoltam volna - szóval ki lehet fogni jó ár/érték arányú termékeket az olcsóbbak között is, csak ugye elmegy az idő az utánaolvasással, mások tapasztalatainak begyűjtésével)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák