Keresés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Helyes. Gödény meg hasonlók videói miatt áll olyan alacsonyan az átoltottság, ahol most. (most tekintsünk el nyunyó anyótól)

    koko52: ilyen dolgokat a facebookon láttam, meg ennél szörnyűbbeket. Ugyanakkor ha minden igaz lenne amit leírtak, akkor az ország harmada már kihalt volna. Ezzel nem azt mondom, hogy nem igaz amit írnak vagy írtok csak nem látom a bizonyítékot rájuk és így nehéz elhinni.

    Nálunk a családunk oltott, haverjaim mind oltottak, az összes kollégám is oltott, de senkinek nem volt érdemi mellékhatása némi levertségen vagy enyhe hőemelkedésen túl. A Covid hatásait viszont sikerült megtapasztalni többünknek, azt nem javaslom senkinek, akkor se, ha egyébként túléli kórházi kezelés nélkül.

    Feltételezem, hogy nem falaz mindenki az egész világon / országban ebben a témában...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz koko52 #41 üzenetére

    Az nem a tesztelés, hanem az után követés. De ez minden létező orvosságnál és oltásnál is így van.
    A covid oltások is átmentek ugyanazokon a teszteléseken, amin az összes többi is.

    Egyébként a következő mRNS oltás az influenza oltás lesz, ami már kész is lett volna ha nincs covid mert azon dolgoztak előtte.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz vicze #215 üzenetére

    Hát, annyira azért nem volt az jó munka. Kérdés, hogy mi lesz a sinopharm oltott idősekkel most a 4. hullámban... Meg kérdés, hogy mit okoz a nem túl magas átoltottság melletti csaknem teljes szabadság, aminek felteszem a választások közelsége az oka...

    Az egy szem hely ahová védettségi kártyát kell ma mutatnom, az egy tér Pécs belvárosában, ahol fényfestés lesz szabad téren, bárhová máshová mehet mindenki szabadon... Mindeközben körülöttünk meg mindenfelé szigorításokat vezetnek be...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz arnyekxxx #219 üzenetére

    Jah, meg az influenza oltásra is ez lesz, majd jól beparáznak miatta... Persze mert nem tudják, hogy már évek óta dolgoztak rajta és ennek köszönhetően készült el "olyan hamar" az mRNS covid oltás, mikor beütött a krach.

    t72killer: igen, aki elmegy felvenni...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz GeorgeV #256 üzenetére

    Ez miféle tea? :F

    A hazai Ivermectin tesztek elvileg zajlanak, májusban nyár végét írtak a befejezésükre ami kell a gyógyszer covid elleni használatára, de még nem láttam eredményt.

    Úgy egyébként se a WHO, se az FDA nem engedélyezte ezt a szert covid ellen, az általam látott friss tanulmányok végeredménye az, hogy hatékonynak tűnik, de nem egyértelműen meggyőzőek az eredmények.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Nagus #276 üzenetére

    Nem sokat ér ez a tapasztalat.
    Akkoriban még nem az Indiai törzs terjedt, az akkori verziók kevésbé voltak szaporodó képesek, így kicsit több időt hagytak a szervezetnek reagálni és így a tünet nélkül fertőző egyénekből is kevesebb vírus távozott a zárt helyek légterébe...

    Az ismerőseid meg egyszerűen csak szerencsések voltak, örülj neki de ne erre alapozz.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Aktív témák