Keresés

Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz hcl #49 üzenetére

    Astrát kaptam, kettőt is, a családban pedig több halál is volt trombózis és egyéb keringési zavarok miatt. Maradjunk annyiban, hogy utána mentem a sztorinak mielőtt elmentem rá.

    Legyen az ismerősi kör 1000 ember, az elég bitang szám. Tehát ott 250 emberből meghalt 1.

    Valaki üssön már fel egy excelt, szerintem akkor az oltás jobban öl, mint a covid maga :DDD

    TCSZ: Kéretik definiálni a "teszt fázis" kifejezést első körben. Ez a felelősségvállalás is nonstop visszatérő tétel. A többi oltásért ki felel amit már megkaptál ezer éve?

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • updog

    senior tag

    válasz hcl #49 üzenetére

    "Hány ilyen eset lehet az országban?"

    Segítek a gondolatmenetben:
    - A hírekbe kikerül az egész világról többmilliós mintából másfél tucat eset amit még vizsgálni kell hogy tényleg amiatt történt-e.

    Másnapra hirtelen mindenki tudni fog olyanról, aki pont úgy halt meg. ;]

    (elnézést azoktól, akiket érint, szerintem pont ők megértik ezt a fajta szarkazmust, csak tavaly, még a v1.0-ba majdnem belehalt kovidostól a mai napig hallgatom hogy inkább még egyszer elkapná mint hogy beoltassa magát, mert látod a tvben is mondják hogy vérrög/megvakulsz/kituggya mi történik veled, meg az összes többi itt is felmerült nyisd ki a szemed ha látni akarod az igazságot-jellegű bullshitet).

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Aktív témák