Keresés

Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz koko52 #33 üzenetére

    Definiáld légy olyan kedves nekem a "tesztelve vannak" kifejezést, ez nagyon felkapott facebook és random retard oldalakon shittelés az anti vaxxerek körében, csak valahogy kifejteni nem tudja senki, hogy amúgy hogyan is kellene "tesztelni" rendesen.
    De úgy, hogy itt lesz hamarosan mellettem ebéden az egyik alapanyagot gyártónál dolgozó buta vegyészmérnök is, mutasd meg neki akkor, hogy te jobban tudod hogyan kell ezt csinálni, mutasd meg ki a főnök, amúgy felvétel is van, szóval ha legyalázod tudásban, havi 1 misi felett kereshetsz :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz hcl #49 üzenetére

    Astrát kaptam, kettőt is, a családban pedig több halál is volt trombózis és egyéb keringési zavarok miatt. Maradjunk annyiban, hogy utána mentem a sztorinak mielőtt elmentem rá.

    Legyen az ismerősi kör 1000 ember, az elég bitang szám. Tehát ott 250 emberből meghalt 1.

    Valaki üssön már fel egy excelt, szerintem akkor az oltás jobban öl, mint a covid maga :DDD

    TCSZ: Kéretik definiálni a "teszt fázis" kifejezést első körben. Ez a felelősségvállalás is nonstop visszatérő tétel. A többi oltásért ki felel amit már megkaptál ezer éve?

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz koko52 #54 üzenetére

    Neked és a többi hasonló panelszöveget nonstop mindehova plakátoló emberekkel azt nehéz megértetni, hogy a közegészségügy nem magánügy :B Hogy te otthon mit csinálsz vagy magaddal mit csinálsz elég sokáig magánügy. Cigizz, igyál, egyél egészségtelenül, olvass amit akarsz, amíg nem zúdítod rá magad a TB-re és nem plakátolod tele a lépcsőházat, engem speciel nem zavar.

    Azért, mert rajtad átment egyszer tünetmentesen az egy dolog. Közben meg a vagánykodásoddal simán lehet, hogy lefertőztél valakit, aki meg tolta az ágyat hetekig, szenved a hosszútávú következményektől vagy éppen már egy csini parcellában pihen. Rosszabb esetben a családjával együtt, tudok sajnos ilyet is, nem szép a sztori. Éppen ezért mérhetetlenül szoktam magam felhúzni mikor ezredjére is olvasom ugyanazt a hülyeséget ami terjed szájról-szájra. Ez vérkomoly dolog, gondolom lettél volna az olaszoknál is, mikor hullazsák hegyeket kellett hűtőházakba pakolni, annyian haltak meg úgy, hogy konkrétan megfulladtak.

    Ezt a felelősségvállalásos baromságot meg hagyjátok már abba. Ilyen soha nem volt és nem is lesz. Linkeld már be ki vállal felelősséget a többi oltásért plz. Félelmetes, hogy emberek szóról-szóra képesek basszus betanulni ezeket.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz koko52 #67 üzenetére

    Egyiket sem plakátolom

    Pedig épp ezt teszed most is. Sokszorosítod a szokásos facebook panelszövegeket.

    mit kellett volna még csinálnom?

    Ha már láttál hullahegyeket és ingyen adnak neked oltást, hogy lehetőleg ne legyen megint, akkor mondjuk beadatni, ahelyett, amit csinálsz? Mondom, annyi gyíkember és antigravitációs elméletet rakhatsz össze, amennyit akarsz. Ez most nem az a sztori.

    Amint látom te az idegeskedésbe, stresszbe fogsz belehalni, azzal vigyázz, mert valóban veszélyes!

    Igen, ez valós veszély, a covid az nem. Drága barátom, itt hagylak a topikkal együtt, mert amennyit én jártam temetésre és ahány ismerős, családtag és kolléga halt ebbe bele, amiatt egyszerűen nem tudom türtőztetni magamat és legszívesebben... na ezért csukom ezt itt be.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Aktív témák