Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz rt06 #8 üzenetére

    Szellemi terméknek pewdiepie munkásságát felhozni azért elég karcos megnyilvánulás :U

    Bélabá

  • GeryFlash

    veterán

    válasz rt06 #8 üzenetére

    Jó a VGA nem, de a proci tényleg csak e-pénisz, 4770k-val se lett volna semmi limite, de ő megvette kb megjelenés napján a a legújabb broadwellt, egy halott lappal (Skylakre alkalmatlan) egyetemben.
    De persze, ne a hardverbe kössünk bele, de például amikor kedvtelésből milliókkal donatel STarCraft csaptot (ha valakinek szüksége van a világon pénzre, akkor nekik, ezt ne vegyük klasszikus értelembe vette jótékonykodásnak).Teljesen rendben van ez, csak ne csináljon már videót arról, hogy aki adblcokert használ az nem a barátja.
    ,,A fajdalmukat meg addig nem is fogod aterzni, amig nem probalsz meg sajat szellemi termekedbol penzt csinalni"
    Olyan ez mint a South parkban az zene letöltéses rész, amikor Britneynek kisebb repülővel kell beérnie, meg 50 Cent (?) kisebb szigetet vesz a lánynak a rohadt letöltők miatt. Ne beszéljünk már fájdalomról ebben az esetben ha lehet. :U

    A reklámok viszont manipulatívak, ha tehetem akkor nem vagyok hajlandó nézni.

    És most jönne az ingyenélő szöveg, hogy ingyen várom a szolgáltatást blabla, ezért prevenciós jelleggel:
    - ha lesz Netflix előfizetek rá, mert a minőségi tartalomért fizetek
    - ha valóban lesz youtube fizetős jelleggel reklámok nélkül, ott is megfontolom az előfizut, bár itt a tartalom mennyiség nem tudom hogy megéri-e, egyelőre szerintem nekem nem (TB videókból havi 1-et ha megnézek, inkább futball videókat nézegetek, az meg kedvtelésből csinálják az emberek nem nyerészkedésből/megélésből)
    - Androidon 15 telepített alkalmazásomból 13 fizetős verzió, másik kettőből nem volt ilyen sajnos és fontos, igen én ennyire utálom a reklámokat

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák