Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz benedekco #3 üzenetére

    Én mondjuk azt nem értem valaki miért vesz win-es telefont. Mikor az android uralja a piacot, és ebből kifolyólag sokkal kevesebb gond lehet vele. Értsd minden megy amit akarsz kb. 2. helyen van az ÁJ! fon, mert az zártsága ellenére, divat cikk/szimbólum, biztos nem fogják leállítani a fejlesztést rá ilyen cégek, mint az fb.
    Más tekintetben, lehet körülményesebb mint a droid, ezért 2. szerintem.

    A többi meg a kb futtattak még kategória, ahogy mondják.
    Legalábbis így látom az erőviszonyokat kb.

  • Boond

    addikt

    válasz imibogyo #25 üzenetére

    Én meg konkrétan töröltem kellett a hely (amúgy sincs net meg nem használnám :D

    Viszont van Skype, meg Mega :D
    Szinkronizálásra elvileg a mega is tökéletes lenne, bár nem nagyon használom eme fikciót.

    [ Szerkesztve ]

  • Boond

    addikt

    válasz benedekco #44 üzenetére

    "Mert mikor megjelent a 630 akkor még nem úgy állt a Microsoft mobilos szekere mint most."

    Kezdetektől úgy láttam, hogy értelmetlen lenne win mobilt venni.
    + egy ok, hogy a win8 sem jön be, meg az ilyen újítások...
    - de alapvetően a piaci szegmens miatt, instabilnak látom.
    De ott van még a blackberry, arra sem nagyon láttam programot, vagy hallottam volna róla mostanság.
    Pedig korábban sztár volt.

    "Semmi baj nincs vele azt leszámítva hogy kevés az alkalmazás."
    Nah épp ez az, ha akarok valamit használni sokkal körülményesebb.
    Ráadásul a kezelése sem jön be.

    Időjárás program alapból volt fent, nem kellett telepíteni semmilyent. (sony).

    "Szóval olyan 10-8 progi nem tudna települni azaz ott vagyok mint Win 8.1-en."
    Gondolom időjárásból van kis millió, vagyis nem biztos, hogy ott vagy. Sms-t meg lehet azért kér, mert esetleg abban is informálhat vagy ilyesmi, feltételezem. - Ilyennel még nem találkoztam/nem foglalkoztam.

    De progit is módjával érdemes telepíteni :)

    "Ja, android megkérdezi legalább. A WP's appok is hozzáférhetnek amihez akarnak, de azok még megse kérdezik, csak sunyiba teszik a háttérben"

    Jogos.

    "Srácok!

    Ez jelenleg nem az M$ sara. A Facebook vonta meg a támogatást a wp8.1-en a Messengertől, nem a M$."
    Viszont a Skype-ot ők építették le a saját telefonjukról. Úgy tudom, több verziónál is. Miből gondolod, hogy nincs összefüggés? :)

Új hozzászólás Aktív témák