Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enzo_86

    tag

    Nem tudom ki, hogy van vele, de én komolyan elhiszem, hogy nő a WP. Sztem egyre többet reklámozzák a készülékeket, ami ugye azért eléggé elengedhetetlen dolog... Régebben kb egy reklámot nem látott az ember. Az iPhone, Android, meg csapból is folyik/folyt kb...

    Nekem az ismerősi körömben is egyre több WP-os készülék van, és én is mindenkinek azt ajánlom.
    Legutóbb barátnőmnek vettem L620-at, mert egyszerűen mindig az én L800 nyomkodta. Érdekes volt, hogy amikor vettük a szolgáltatónál, akkor inkább ránk akartak sózni Androidot, mondván az milyen jó. Biztos az, csak mi már abból inkább nem kértünk. A csaj ajánlotta, hogy minimum egy héten egyszer kapcsoljuk ki-be. Megjegyeztem, hogy a sajátom szerintem már vagy 1 hónapja nem volt kikapcsolva, mert minek?!
    Szerintem itt van félig meddig a kutya elásva. Az emberek nagy része szolgáltatónál veszi az új készüléket, akik meg egyértelműen Andridot tolják az emberek kezébe. Bemegy valaki, akinek telefon-telefon nem is tudja, hogy létezik WP, tuti hogy Androidot adnak el neki!

    Én is kipróbáltam az Androidot, de nekem nem jött be. Bocsánat, de én gyűlöltem kb. Utána elcseréltem egy WP-ra. És nagyon megtetszett. Nekem egy a fontos. Méghozzá, hogy használható! Vannak idegesítő faszságai nem mondom, de én inkább eltűröm,h lekapcsol a wifi, meg nem rezeg folyamatosan, de legalább fel tudd venni a telefont.

    Az iPhone nekem is tetszik, (bár még soha nem használtam) de szerintem azért annyit nem érnek amennyiért árulják. (A régiek felett meg azért már csak eljárt az idő, és akadoznak...)

Új hozzászólás Aktív témák