Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz NGA #79 üzenetére

    Mintha megállapodtunk volna abban, hogy mi ketten nem beszélünk egymással. De ha már így szóba hoztad, üzemidő simán veri a régi N7-esem. 12-13 óra, ha vigyázok rá, netezéssel is 10 körül van, és játék mellett is megvan 3-4 óra kb. (NFS Most Wanted, hehe... legjobb NFS)

    Ezen felül. Az asztali felületen tényleg nincs két ujjas nagyítás, az szar, de meg lehet szokni, viszont ami epic fail, és a Win 8 takarodjon az anyjába, az pl az, hogy a Metró felületes Internet Explorer-ben hiába van két ujjas nagyítás, nem tördeli be a szöveget. És persze a modern UI-s szokás szerint az ég egy adta világon semmit nem lehet beállítani benne. Szánalmas. Mit ahogy az is, hogy az asztalra parancsikont kitenni sem egyszerű.

    Amit még külön imádok, hogy a W8.1-es alkalmazásbolt kong az ürességtől. Még a WP-t, RT-t is messze alulmúlja. Nincs battery live tile (szvsz biztos kva bonyolult lenne megoldani), de még az aida 64 panelt sem tudod felvenni live tile-ba. Csempe ugyan van, csak élő funkciója nincs. Vagy nincs egy normális ebook reader. Igaz cserébe a Word 2013-ban van Reader mód (sőt, még Night View is), így bár vicces, de tény, hogy Win-en jelenleg az a legjobb ebook reader.
    Nincs egy normális fájlkezelő metró alá. Metro Commander nagyon szánalmas. Marad az asztali felület, és/vagy Total C.

    Szóval nagyon keményen át kellene még gyúrnia ezt a Win 8-at az MS-nek, hogy használható legyen. Jelenleg egy szutyok az egész, és el sem tudom képzelni, hogy az x86-os progik nélkül milyen lenne.
    Ennek ellenére nem bántam meg, hogy lecseréltem rá a N7-et, mert minden, amit valaha használtam PC-n, ott van egy 8 colos kis tabon a táskámban, mindezt olyan súlyban, hogy észre sem veszem, passzív hűtéssel, és batár nagy üzemidővel. BT-s egérrel a legjobb munkaeszköz számomra, csak a W8 egy hatalmas kalap füttyszó.

    És itt kanyarodnék vissza az eredeti mondandómhoz. Naaaaaagyon várom a Win 9-et.

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák