Új hozzászólás Aktív témák

  • leximester

    tag

    válasz cairojack #172 üzenetére

    Semmi baj, nem vártam többet, tőled.
    És mi az operációs rendszer célja? Összekösse a hardvert a felhasználóval, szóval elég fontos maga a hardver is.

    Igen, ha ezt nézed mondjuk egy Audi anyagárából kijönne egy Ferrari is, mégis elég nagy különbség van az árakban. Pedig gondolom, a carbon, acél, egyéb alapanyagok mind két cégnek hasonló összegbe kerül.

    Megnézném az általad említett tabot ami hasonló minőségű mint az általam említett, az az egy bökkenő ezzel hogy nem létezik... Vagyis létezik, Pro 2 néven, de az más árkategória, ne is menjünk bele.
    Azért maradjunk a valóságnál. Ne képzelődj. Csak hogy az autós példáknál maradjak, te azt állítod hogy Audi áron mindenki a Ferrarit venné, ami így is van, hiszen ha pusztán az adatokat nézed akkor "közel" azonos adatokkal rendelkeznek. Csak hát más a csomagolás és a minőség. Majd ha egy árban lesznek akkor mindenki a Ferrarit fogja venni. Ezt most próbáld meg értelmezni tablet fronton is.

    Igen értem, viszont te nem, nem tudsz olyan x86-s tabot mutatni ami olyan minőségű mint a Surface.( Persze elméleti síkon biztos megy.)

    "TE, vagy bármely értelmes ember, azonos áron, azonos hardver mellett, melyiket választanád? Amelyik kevesebbet tud, vagy amelyik többet????"
    Mint ahogy írtam jelenleg ez az állapot nem áll fent, így értelmét is veszti ez a kérdés.

    Engem nem a PPI érték érdekel, szerintem nem veszed észre azt a 19 PPI eltérést, ellenben azt igen hogy nem akadozik, nem fagy le, nem gondolkozik. Nekem ez volt a fő bajom a Nexussal, maga a droid. Nyugodt szívvel váltottam volna róla RT-re.

    Vehetsz 100 felett is Androidos tabot, az is akadni, laggolni fog. Egy sima névjegyzékre várni kell, 4 maggal... vicc kategória.

    Mint írtam már párszor, még mindig nincs olyan gép a piacon mint amire te folyton hivatkozol, ha lenne hidd el azt vettem volna.
    "UGYAN AZT A HARDVERT UGYAN AZT A TUDÁS UGYAN AZÉRT AZ ÁRÉRT MEG LEHETNE KAPNI ÉS MÉG TÖBBET IS." Itt pont leírtad a lényeget, LEHETNE, de nem lehet.
    Én is vennék i7 4770K-s 16Gb rammal, 7990-s vga-val szerelt tabot(de még ultrabookot is), ha lehetne...

Új hozzászólás Aktív témák