Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz Jim Tonic #185 üzenetére

    Minek magyarázzam ilyen elszállt szakiknak, akik jobb gui-t szarnak, de vállalati infrát soha nem láttak még közelről (segítek, amit te csinálsz az nem az...)?

    Szerinted infrastruktúráknál nincs projekt management? Tudod mennyi projekt épül csak arra, hogy kijött egy új rendszer és alkalmazzuk mert hosszútávon spórolás?

    Az ilyen önjelölt szakbarbárok mint tomtyi, nálam csak a töki jelzőt érdemlik, fikahegyek tömkelege, szakmai háttér és észérvek nélkül, pont mint egy fiatal pályakezdő aki meg akarja váltani a világot.
    Kicsit unom már, hogy a fikázóknak semmi érvük nincs, csak az, hogy az egész egy rakás kaki, mert épp nem tetszik a metro, vagy nem fogja fel, mi a multitask.

    "De a feature listát áttekintve elég világosan látszik az irány. -> Kérlek, erről beszélj bővebben! Milyen feature milyen irányt mutat?" - mi a fasznak magyarázzam a fejlesztőnek? Úgyse érti meg. Nekem a server 12 és a win 8 megváltás, te sose fogod átlátni, hogy miért. Ahogy én se értek ERP-khez, és nem is akarom átlátni.
    Ezt továbbvezetve, ha a te ízlésedet pont nem fogja meg a metro, érthető hogy szar lesz. DE legalább ne írkálnál hülyeségeket, hogy a vállalati felhasználók sírva fognak menekülni előle. Segítek, nincs választásuk. Ha egyszer úgy döntenek hogy lesz 8, akkor kapnak rá egy 2 órás képzést. És boldogan/sírva fogják használni, de ez nem opció kérdése.

    És nem, nem vagyok alpár. Csak gondoltam tökit megtisztelem azzal, hogy az ő szintjén kommunikálok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák