Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz King Unique #215 üzenetére

    Lehet te befürödtél vele (kékhalálok, driver gond), de másnál ok volt.

    Sehol sem állítottam ennek az ellenkezőjét. Csak leírtam a saját tapasztalataimat, nehogy úgy tűnjék valakinek, fenékig tejfel itt a stabilitás (amit sokan saját szerencsés példájukból kiindulva állítanak).

    Nálam is akadt kékhalál, de főleg dualboot miatt és addig, amíg a fast startup-ot ki nem kapcsoltam. Driverek terén a 8.1 inkább háklisabb bizonyos hardverekkel, de az gyártók hibája is.

    Jahogy ja, nálad is csomó gond van? Akkor miről is beszélünk? :D

    Egyébként nyilván egy driver gond legalább annyira a gyártó sara, mint a redmondiaké. Új Win verzió esetén őket is szoktam szidni elsősorban problémánál. De egy minor verziójú upgradenél(!) mégis mi a bánat indokolja azt, hogy megint ne menjen egy csomó cucc? Ki kérte meg a Microsoftot arra, hogy évente problémát generáljon?

    Amúgy használata, kezelése azért gondolom nem bonyolult, 1 év alatt csak sikerült megszokni, Metro meg opcionális, ha akarod hozzá sem kell nyúlnod, de mert neked nem tetszik, haszontalan, attól még másnak tetszhet.

    Nyilván "beletanultam", megszoktam. De a megszokás nem jelenti azt, hogy hatékony lenne a vele való munka...

    A charm bart (de utálom amikor touchpadon oldalról mozgatom a kurzort és beugrik...) meg a többi ócska vackot meg nyilván el lehet valahogy tüntetni, csak éppen bukod a funkcionalitást amit oda kiszerveztek a start menüből meg a jóég tudja honnan. Persze fel lehet tenni 3rd party start menü pótlékokat, csak akkor már miért nem marad az ember inkább a W7-en, csomó esetleges hardveres meg egyéb szopást megspórolva.

    Ha valakinek elegendő a metrós appok tudása és bejön neki ez az imho mockup jellegű fapados design akkor használja egészséggel, de engem a hideg kiráz ezektől desktopon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák