Új hozzászólás Aktív témák

  • chester91

    senior tag

    Sziasztok!

    Ugyan nem olvastam el az összes hsz-t, de megosztanám veletek a tapasztalatom a Win8.1-el. Lehet szidni, kétségtelen, a csempés megoldását. Nem vagyok nagy MS rajongó, ez kétségtelen, de a 8.1 számomra előrelépést jelentett. Adott nekem egy nem túl új konfiguráció (C2D E7400, 4*1GB ddr2, GA-EP45 alaplap, HDD, Gainward 8600Gt...), a Win7 nem volt rossz, de úgy szaggatott az elmúlt időben, hogy az leírhatatlan. Próbaképpen felraktam a 8.1-et, meglepően csodás képet kaptam: szaggatás? szinte 0, gördülékeny, gyorsan fut a rendszer, kevésbé eszi a ram-ot (Win7 alaphangon 50%, Chrome-mal 60-65%, Win8.1 Chrome-mal 41%!!!), és a csempe is használható számomra, ami talán annak köszönhető, hogy WP-t használok fél éve. Nem rossz ez a rendszer, meg kell szokni, ez nem is kérdés, de ha sikerül levetkőzni a sztereotípiákat, akkor meglelhető a hasznossága a csemperendszernek is.

    Szép napot mindenkinek!

    „Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

Új hozzászólás Aktív témák