Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz King Unique #324 üzenetére

    Nem írtam sehol, hogy a Win7-ben nem volt vastagabb az ablakszegély, mivel nem arról beszéltem. Ettől függetlenül, ott nem nézett ki olyan rosszul, valamilyen szinten 3d-s elemek voltak. Win8-ban lapos skint kapott, ettől csak egy fölöslegesen vastag keret maradt belőle. 3rd party szoftver kellett hozzá, hogy eltüntessem a fölösleges részt.
    Most, ha nem csak bug, és így lesz megcsinálva, nem fog olyan rosszul kinézni.
    Amiket felsoroltál, óra, stb, szintén nincs gondom, valamennyire illik a design-hoz.
    Win8/8.1-nél az volt a felháborító, hogy nem tetszett néhány dolog. Most az lesz a baj, ha valami egy kicsit tetszik? :)
    Win7/8/8.1-nél a glass miatt nem számítottak a színek. De ha szeretném beérni a gyári lehetőségekkel, akkor talán nem lenne baj, ha nem csak három szín közül lehetne választani, netán külön-külön be lehetne állítani dolgokat.
    Az ablak fejléceket egyelőre csak valamilyen világosabb szürkén tudom elképzelni, ez viszont a tálcán idétlenül mutat, annak pont sötétebbnek kéne lennie. Start menü olyan, amilyen, nem érdekel, nem látom.

Új hozzászólás Aktív témák