Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz bambano #295 üzenetére

    "..... én meg a vatikán feje vagyok."
    Ha te mondod!

    "megnéztem azt a gumis cikket, jót röhögtem rajta, annyi hiba van benne. érvelésre alkalmatlan."
    Az sem érv amit leírtál. De legalább vicces vagy.

    ""Ha annyira rosszak lettek az új járművek, hogy mernek a gyártók 5-7 év teljes garanciát adni?": trükközve? például a pohu 5 év garit adott anno a közbeszerzéses fóccvágenekre, az első tulajnak. ha eladták, ugrott a gari. el kell olvasni az apróbetűt is."
    Te érted amit írsz?
    Egy esetre hivatkozva, ami vagy igaz vagy nem, kétségbe vonod az egész Európára érvényes garancia feltételeket?

    "...egyébként meg nincs jó híre a turbós fordoknak."
    Ez teljesen igaz lehet a te dimenziódba eső 20-30 éves Fordokra. Az újabbak nem tartoznak az érdeklődési körödbe. Nem gond.

    "az insignia orrában van egy radar, a szélvédőn a tükör mögött van egy kamera. ezekkel operál a sok beépített cucc. egyik sincs a vectrában. tehát az állításod nem igaz."
    Nyilván, Ami nincs a "vectrában" azm az nincs a vectrában. Ezzel senki sem fog vitatkozni.

    De nem ez a kérdés.
    A mára kötelezően meglévő meglévő rendszerek továbbgondolása az újabb biztonságot növelő rendszerek.
    Nyilván kell például egy extra kamera. De nem megfizethetetlenek és mára már megtanultunk tars kamerát gyártani. Siránkozásra semmi ok.

    "...tehát ha nekem van felelősségem azzal, hogy karambolozok-e, akkor nekem van hatásköröm, az elektronikának kuss van. ha az elektronika beleszól, akkor az az ő felelőssége."
    Mit változtat ezen, ha egy gyerek hirtelen az autó elé szalad. Az automatika reakció ideje sokkal jobb, tehát képes megállni az autó. Ha az öreg roncsoddal a lassabb reakció időd okon kivasalod azt a gyereket, a felelősségről fog filozofálni vagy átgondolod, mégis jobb lett volna modernebb járművel közlekedni!?

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

  • Reggie0

    félisten

    válasz bambano #295 üzenetére

    Erdekes. A koenigsegg regera csak 1400 kilo es megis nagy a kereke. Lehet megis van valami koze a sebesseghez.(No meg az iranyithatosaghoz es a fektavhoz is.)

Új hozzászólás Aktív témák