Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz dchard #15 üzenetére

    Nem szakmai/technikai frocsogest irtam, hanem szemelyes velemenyt sajat elsokezbol tapasztalatok alapjan. Nem tudom miert kell igu lerohanni ezert az embert (csak nem t-es erdekeltsegu valaki..), de elnezest, hogy a lelkedbe tiportam.
    Akkor megegyszer roviden: most is tmobile lte rol irok es gyors szep es jo, egyeduli jelenleg. Ettol fuggetlenul keves helyen van rendes terero (xperia z2 nem hiszen hogy itt a gond mielott ezt is ramkenned). Ja es Bp.
    Ezert irtam, hogy en inkabb nagyon stabil elterjedt massziv lte nek orulnek, nem mostanihoz hasoblo 5gnek

  • haddent

    addikt

    válasz dchard #20 üzenetére

    Nem pucuka, hanem tesztmenüben dB -ben van megadva szerintem. De minden "mérés" és indikáció nélkül, egyszerűen nem használható. Az utcán (általában) és 1-2 bevásárlóközpontban, metróban jó, de pl. otthon (sima családi ház semmi panelrengeteg), vagy egyetemen (duna mentén kinn a semmi közepén) már ha zsebreteszem akkor átvált 3g re, hdspa -ra, 2g re, edgre, vissza lte -re 0 térerrővel, elvveszít MINDEN térerőt stb.. Jó, ez a két terület nyilván teljes kivétel és Bermuda-háromszög feketelyuk a thome lte -nek, rendben. (Érdekes módon a vodafone 3g ezt nem csinálta régebben nekem de mindegy). De ezt az utcán is képes eljátszai egyébként néha :DDD (Végig Budapest [bel]városáról beszélünk) A telefon biztos jó mert 3x volt szervízben (más okból) és mindig bevizsgáltattam az antennát is.
    Ezért mondtam, hogy a sebesség kiváló, tényleg itthon is, ha épp megy akkor 60mbps -et is mérek! De, szvsz, számomra nem elég stabil a szolgáltatás még. Te dolgoztál ilyen területen, te tudod hogy megy ez, ha az 5G -vel az LTE is tovább terjed akkor jó, ha nem akkor én továbbra is LTE adók telepítését várnám el, de sürgősen sokat.

    szerk. Még annyit, hogy a gonosz multik igazat állítanak, csak szakmai zsargonban úgy fogalmazzák meg, hogy félrevezető egy átlag hozzá nem értőnek. Illetve még csak ez sem kell, jelen példával élve biztosan le van fedve az ígért %, 100m magason tiszta időjárásbban ha egyedül vagy a cellában ;] :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák