Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz haddent #18 üzenetére

    El kell keserítselek, semmilyen érdekeltségű nem vagyok, csak nem szeretem amikor jönnek ezzel a semmit mondó konteós szöveggel, hogy amit a csúnya gonosz multik mondanak, az biztos csak átverés, meg a lefedettségi térképnek is a fele jó ha igaz, stb. Pont ilyen területen dolgoztam, ezért pontosan tudom, hogy mennyire nem így működnek a dolgok.

    "Ettol fuggetlenul keves helyen van rendes terero"

    Tessék, erről beszéltem. Mi az hogy "megfelelő" térerő? Miből gondolod, hogy azért mert csak 1-2 pucukát látsz a telefonodon az ötből, az már nem "megfelelő"? Arról nem beszélve, hogy senki nem vállalt 5 pucukás térerőt (nem mintha ennek önmagában bármi jelentősége lenne), és a térképek is jól láthatóan kültéri lefedettséget mutatnak, nem véletlenül.

    Egyébként most már elárulhatnál valami konkrét problémát is a szolgáltatással kapcsolatban, mert ez a "rendes térerő" meglehetősen nevetséges és megfoghatatlan dolog. Kb. olyan, mint a "Több tiszteletet Magyarországnak".

    "xperia z2 nem hiszen hogy itt a gond"

    Miből gondolod? Azért mert drága, nem szükségszerűen jó. Hadd ne mondjam a kedvenc példámat mert az almások nekem esnek. :) Egyébként nekem Z-m van, na annak a mérések szerint jó az érzékenysége, de ebből nem lehet következtetéseket levonni a többi Sony telóra. Sajnos minden gyártónál - ártól függetlenül - nagy a szórás. A nagy méret egyébként kedvez ebből a szempontból, mert könnyebb jól elhelyezni benne az antenna rendszert, de ez sem garancia.

    Ez is milyen vicces, hogy manapság már mindent letesztelnek egy új telefonon, csak éppen ezt nem: hogy lehet-e vele normálisan telefonálni. Ennek nyilván alap feltétele a jó minőségű rádiós rész. Azt bezzeg tudjuk, hogy hány FPS-sel fut az Angry Birds :)

    Dchard

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák