Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fgordon

    senior tag

    válasz bambano #230 üzenetére

    Köszönöm véleményed.

    Fura látni, hogy zavar, hogy több ember is hasonlóan gondolja.
    Azt hittem már képes vagy elfogadni, hogy vannak, akik máshogy látják a világot, mint te.

    Konkrétan azt nem érted benned, hogy miért véded a UPC-t. Tényleg azt gondolod, amit írsz, elfogultság nélkül? Vagy érzed a fájdalmat, hogy más letölt 300 gigát, mintha neked kellene kifizetni? Többet nem tippelek.

    A trollozás erős, mi a témáról beszélgetünk. Ez egy fórum! :)

    Azt nem értem, ha nem jó olvasni a hozzászólásokat, miért olvasod? Nem kell hozzászólnod, ha nincs érdemi információd. Én sem megyek a bambanő fun club témához, hogy téged fényezzelek, mert nem látnám értelmét.

    Próbállak nem minősíteni, nem személyeskedni, de ha letrollozol minket, mert más a véleményünk, és "Nyugodtan trollkodjatok, szórjátok egymás hajába a homokot." szinten beszélsz hozzánk, hogy várod, hogy tiszteljünk, vagy elfogadjuk amit írsz?

    Le kéne szállnod a magas lóról, mert semmi alapja nincs, hogy ilyen nagy tudásúnak hiszed magad. Ha meg van is tudásod, ki a ...... vagy te, hogy ezért beképzeltként viselkedsz? Mit tudsz felmutatni, mi alapján mondjuk azt, hogy:

    "Óóó, a híres, zseniális, mesteri, professzor bambanő, ha azt mondja, hogy a UPC-nek van igaza, akkor bizony a UPC-nek. Ő szakértő, expert, lángész. Az úgy van, nem is kérdés. Én kérek elnézést, hogy más merült fel bennem, hiszen bambanő mindent tud, amit mond, azt alapigazságként is lehetne tanítani. Nagyon szerencsések vagyunk, hogy a mesternek van ideje ilyen apróságokra, hogy fórumban jó útra terel minket! Köszönjük!" :C

    Várom a "trollkodó" válaszod, amiben bizonyítod, hogy tényleg van valami alapja, hogy szakértőnek hiszed magad. Iwiw adatlap, link az önéletrajzra, munkahelyre, titulusra, referenciákkal. És egy fénykép, hogy más is tudja, ki ez a zseni.

    Esetleg, alátámaszthatod VALÓDI érvekkel, hogy miért is helytelen, hogy nem értünk egyet a UPC 300 gigás korlátozásával valamint a fájlcsere lassításával.

    Szeretek veled beszélgetni. :B

    ▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

  • fgordon

    senior tag

    válasz bambano #230 üzenetére

    Ja, és abban is bízom, hogy van humorérzéked, és úgy reagálsz az előző hozzászólásomra! :K

    ▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

Új hozzászólás Aktív témák