Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz bambano #85 üzenetére

    "a helyes kérdés az, hogyha ez ingyenes wifi, akkor én, aki kerülöm az upcot, mint a leprát, igénybe tudom-e venni. a helyes válasz: nem. tehát ez nem ingyenes wifi, mert előfizetéssel lehet csak igénybe venni."

    Nem értem minek lovagolsz ezen az ingyenes témán, amikor a weboldalon is fel van tüntetve hogy "A UPC Wi-Free szolgáltatásunk minden kábel- és mobilinternetes ügyfelünknek díjmentes vezeték nélküli wifi internetezést biztosít otthonukon kívül, országszerte, a UPC hálózatai mentén."

    Ez kb ugyanaz, mintha én azon pattognék, hogy nem tudok előfizetni a digi gigabites termékére (nem mintha szükségem lenne ilyesmire .p)

    Még azt hozzáteszem, hogy az "ügyfél" akkor számít "ügyfélnek" ha már szerződésben állunk vele. >Hivatalosan, üzleti szempontból< amúgy már az is potenciális ügyfél, aki csak bejön lézengeni az üf.szolgálatra.

    Áremelés.. mikor kellett bármilyen szolgáltatást is bevezetnie ürügyként a cégnek, hogy árat emeljen? A upc ezzel nem fog szarozni, árat emel és kész, ha van ez a szolgáltatás, ha nincs, majd kitalál valamit. Egyébként mikor volt árcsökkentés? A meglévő előfizetők max akkor faraghattak bármikor is az előfizetési díjon, ha aláírtak újabb X évet, és ugyanazt kapták olcsóbban. Jah de már az sincs, szinte már az előfizetés teljes lemondásával kell fenyegetőzni hogy megkapj egy olcsóbb csomagot, sőt. Olyan még sosem volt, hogy csak úgy magától kevesebbe került az adott szolgáltatás, mert ilyen jó fej a szolgáltató, legyen akár az tv, mobil stb., csak mert szeretik az ügyfeleket.. :U

    Szóval ha esetleg valahol pont upc szolgáltatási területen járok, és tudok upc wifizni, az király. Csak ezért mondjuk biztos nem maradnék a szolgáltatónál, de még mindig jobb mint ha nem lenne.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák