Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz azbest #28 üzenetére

    pontosan, és itt jön be az egyszerűség.

    mozizni én például utálok: fíling nekem nem jön át, viszont abból nagyon hamar elegem lett, hogy vadászni kellett az eredeti hang + rendesen beállított kép + rendesen beállított hang kombókat még budapesten is. a fotelem kényelmes, rendes 5.1 van, rendes tv van, innentől miért is mozizzak? nekem a filmnézés a filmről szó, a moziélmény meg nem ér egy egész délutánt. akkor már inkább leülünk családtagokkal egy triplecombora, időben az is kb annyi.

    védelmi megoldások: vittünk Magyarországra how i metet, hogy akkor majd a nyaralás alatt jól megnézzük. a laptop nem olvasta be (a másolásvédelem megakadályozott az általam megvásárolt mű nézésében). elgondolkodtunk, hogy akkor most szerezzünk be egy anydvdt, vagy hagyjuk a fenébe...

    spotify jellegű filmnézéssel nem lenne ilyen probléma, vinné a HTPC, nem kéne szívni a védelmekkel, a trailerekkel, meg úgy minden mással, amit a dvdkre raknak a vásárlók bosszantására. persze, szeretem nézegetni a szép kiadványokat (pl az ezer GitS digi egyike az én polcomon van), de egy bizonyos szint után az ember már nem tudja hova rakni a dobozokat. olyan 400ig még kezelhető, de fölötte már tényleg hatalmas lesz a helyigény.

    igénytelenség: azért amikor emberek a 32"+os tvn nézik a dvdripeket, akkor mindig elgondolkodok. bár márik oldalról pár éve láttam egy 32"esen barátok köztöt, utánna már nem is annyira csodálkoztam, hogy az emberek miért annyira érzéketlenek a minőségre...

    normális hangra általában már ugyanúgy nincs pénz, mint mondjuk utánna megvenni pár kiadást a normálisabb fajtából (breket nem vágom, dvdk között hatalmas különbségek voltak kiadók között).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák