Új hozzászólás Aktív témák

  • negyedes

    addikt

    válasz moonman #42 üzenetére

    Szemelyes velemeny: Nem cigizek, buliba ritkan jarok, a sorrel is mostanabban modjaval banok. A 10 ujjamon meg tudom szamolni hany eredeti dvdm van itthon(kenyes vagyok ilyen teren, csak a nagyon muszalyokat veszem meg). Ami film tetszik es tudom, hogy jo lesz elmegyek megnezem a moziba es nem szedem le, regebben nagyon sokat jartam moziba, de valahogy mostanabban eleg silany a felhozatal. :( Az utolso alkalom a Furesz 5 volt majd nemsokara megyek megnezni meg egy jo filmet. Amiket mostanaban szedtem olyan szar filmek voltak :O . Meg a helyet is sajnaltam toluk. Volt ket alkalom amikor elhataroztam, hogy igenis eredeti cuccot veszek. Az elso az Alien 4 resze, amikor meglattam mennyibe kerul es, hogy egy szar kartondobozba van rakva a 4 film(ami persze szerte szet volt szakadva), nuku extra, nyista rendezoi valtozat vagy egy szep tok, el is ment a kedvem. A masik amikor Metallica collection volt meghirdetve. Elmentem megneztem a boltban es kiderult, hogy olcsoban jarok ha megveszem kulon az albumokat...

    Programmokal meg az van, hogy az egyetem miatt kellenek es valahogy a tanarnot nem erdekli h en nem szeretnem illegalisan hasznalni. :U

    Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Új hozzászólás Aktív témák