Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz elit_hun #12 üzenetére

    nem, nem mindenem eredeti (bar legtobb a napi rendszeresseggel hasznaltk kozul igen) es sem gazdag, sem ritka hulye nem vagyok
    viszont nem hasznalok hobbi celokra professzionalis szoftvert, foleg nem olyat, melynek nem hasznalom ki a funkcionalitasat (elsosorban azert, mert e programok tulon tul robosztusak, mely sokszor nehezkesse teszi a hasznalatukat)

    domi007:
    igen, cs-ztem (mostanaban mar nem igazan), sot, videot is keszitettem
    s mivel nekem nem az szamitott, hogy beusszon a szep szines betu, hanem hogy ugy vagjam, lassitsam, forgassam, ahogyan en szeretnem, ezert egyetlen, ingyenes szoftevrrel meg tudtam oldani a vagast (virtualdub - mely azon tul, hogy ingyenes, nem foglal tobet 1-2 meganal, s szamomra atlahatobb, mint egy vegas, vagy egy premier, amiket en szemely szerint messze nem hasznalnek ki)

    mellesleg egy igen fontos dologban tevedsz
    az, hogy "tekintelyt" szerezzen valaki egy cs-s videoval, nem szukseglet, foleg nem olyan, amely megindokolja, egy 500 000-es szoftver hasznalatat (fuggetlenul attol, hogy az eredeti-e, vagy sem)
    gondolj csak bele, ha egy 16-17 eves gyerek odaallna szulei ele, mondvan: vegyetek nekem egy 500 000-es videovago szoftvert, mert szuksegem van ra...

Új hozzászólás Aktív témák