Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz bambano #316 üzenetére

    Az ottani végkövetkeztéseddel egyetértek

    szóval miután mindhárom résztvevő, a gyerek is, a tasz is, a tré is jól láthatóan ordas nagy hibákat követett el, szerintem célravezető lenne kiegyezni döntetlenben. a gyerek kap egy szóbeli megrovást a bírótól, a tré csendben marad és végre rendberakja a sz.rjait (azt is, amit én bejelentettem nekik sok hónapja!!!), a tasz meg továbbképzi magát vonatkozó hatályos jogból.

    Viszont ezzel mintha te is egyetértenél, hogy a körülmények és a történések enyhítő körülményt jelentenek a srác számára. Egyben az egész helyzetet lehet megítélni, nem külön-külön. Ami miatt nálam kiborult a bibi, amit az ügyészség állít - mert ha az igaz, akkor sokkal de sokkal súlyosabb a telekom hibája és pont ezért lehet közérdekű az amit a srác tett, mégha hülyén is vitte végbe.

    Ez már nem nyomozati szakasz, hanem konkrétan eljárnak egy konkrét(?) vád alapján egy személy ellen. Itt már egy kész tényállás kell legyen, nem pedig egymásra mutogatás és bizonyíték nélküli megvádolás. Ezért nem értem, miért indok az, hogy eltüntetheti a médiában hallottak alapján egy hekker a bizonítékokat.... mintha rossz lenne a sorrend

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák