Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Epimenides

    csendes tag

    "Csak szemétdomb, csak disznóól, Ez a szanaszét baszott rock'n'roll!"

    "Amit most mondok hazugság." Ha Epimenidész hazudott, akkor állítása hamis, és nem hazudott. Ha Epimenidész nem hazudott, akkor állítása igaz, és hazudott. A matematika örök, az emberek meghalnak

  • Epimenides

    csendes tag

    "
    Én is úgy gondolom, hogy van vmi gond. De nem állítom. Én azt mondom, hogy szerintem ez és ez lehetett, nem pedig tényként beszélek róla.

    Biztos vannak nagy adócsalók, vannak megtévedt navos dolgozók is. vannak korrupt politikusok, meg nekik is vannak haverjaik. Ettől függetlenül nem fogom elfogadni kész tényként a feltételezéseket. Majd ha konkrétan lehet bizonyítani, elfogadom, addig meg minden ilyet a helyén kezelek (kétkedéssel).
    "

    Hát ezen besza-behu....

    Van vmi gondocska icike-picike aranyoska, az a gond, hogy hülyék mint a picsa és semmihez sem értenek de mindenbe belefognak.
    Száz refomert, ezeret
    száz reformot, ezeret!
    Azért a pénztárgép-mizéria történéseiből egy konkluzió levonható : sz.r az egész a kezdettől fogva.

    És azt mondod, hogy van vmi gond.... Vincent erre csak ennyit mondana: "Ezt a b.szást!"

    "Amit most mondok hazugság." Ha Epimenidész hazudott, akkor állítása hamis, és nem hazudott. Ha Epimenidész nem hazudott, akkor állítása igaz, és hazudott. A matematika örök, az emberek meghalnak

Új hozzászólás Aktív témák