Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz #16729600 #129 üzenetére

    Te nevezed a játék támogatóit szektásnak, miközben minden hozzászólásodból süt a színtiszta gyűlölet, undor, megvetés, és nincs egy sem, ami ne lenne tele személyeskedéssel. Ott vagy mindenhol, minden cikknél, bejegyzésnél, lankadatlan éberséggel osztod az észt, és mindenkit demagóg szektás bárgyú idiótának nevezel, aki nem ért egyet veled 100%-ban. Minden érvet elintézel a "demagóg prekoncepció" címkével, mert a TE szavad TÖRVÉNY, és mindenki más csak "védi a védhetetlent".
    Ez az a tipikus hater hozzáállás, ami annyira undorító és egyben érthetetlen számomra. Nem volt még olyan játék, ami ilyen ellenszélben készült volna, ennyien és ennyire utálták volna. Pedig akadt már, ami késett, ennél többet is. Aki pszichológiával foglalkozik, annak érdekes téma lehetne ennek az oka.
    Tudom, hogy teljesen felesleges volt ezt megírni; most majd engem is szénné ekézel, bárgyú szektatagnak nevezel, de egyszerűen nem bírtam már ezt szó nélkül olvasni.

    EclipseGT: Ezt írod: "Szóval a fanok szerint két opció létezik. Tetszik, vagy tetszik. Aki mást mond, az hülye." Idézd kérlek, ki és hol állított ilyet, nagyon kíváncsi vagyok rá... mert szerintem egyikünk sem állított ilyet sem itt, sem másutt.
    A fejlesztésnek és a játéknak számos hibája, problémája, gyengesége van. Ezek részben a finanszírozás (közösségi) módjából, részben a fejlesztő túlzottan maximalista hozzáállásból és a project irányításának mikéntjéből (mikromenedzselés), az ellenőrzés (kiadó) hiányából adódnak. Azt viszont aligha lehet vitatni, hogy ez a legambiciózusabb, kompromisszumokat nem ismerő, hatalmas lehetőségeket magában rejtő fejlesztés az elmúlt 10 évből. Még az is lehet, hogy befuccsol. Lehet, hogy sosem készül el. De olyan szintű immerziót és a minőséget képvisel, amire korábban nem volt még példa. Ettől még nem kell, hogy mindenkinek tettszék; állításoddal ellentétben. Lehet kritikákat felhozni, érvelni. Bőséggel van tere a játékkal szembeni jogos kritikáknak. A SC topicja is tele van olyan bejegyzésekkel, ahol egy új érdeklődő felbukkan, hogy megvenné a játékot, és inkább türelemre intjük, hogy próbálja ki előbb (évente több ingyenes lehetőség van erre), ne fizessen elő csomagra, inkább nézzen jobban utána a dolgoknak. Szerinted egy elvakult, "vallási tüneteket produkáló" fan így viselkedik?
    Egyszerűen a folyamatos gyűlölködésből van elegünk; a mindent kizárólag negatív színben feltüntető, csak negatív híreket kiszűrő és citáló, szarozó, scumozó, lesajnáló, érvelésre gúnnyal és személyeskedéssel reagáló személyekkel vagyunk már torkig.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák