Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz MaUser #18 üzenetére

    Azt én vágom, őszintén szólva nekem teljesen elég lenne, ha az akkori A3d-t vagy X-Fi-s térhangzás szólna a játékokban 5.1-en, vagy 7.1-en. A fülnek ennyire nem számít szvsz játék közben, hogy most űberpontos a hang pozícija, vagy van 5-10% pontatlanság benne... (úgyis a képre meg az izgő mozgó dolgokra figyelsz)
    Persze jobb ha minden precízen megvan, de pont a fül az ahol túl sokat nem profitál az ember belőle, ahhoz becsukott szemmel tök csendes viszhangmentes szobában kellene ülnöd és csak arra koncentrálnod(nagyon).

    UI: nem ellene vagyok, a fejlődés jó, a túllihegett hülyeség amit köré költenek az okos marketingesek(és azt harcias papagájként ismételgető/védő vérpistikék) amit nem tudok szó nélkül hagyni :)

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák