Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz tajcsi #502 üzenetére

    Térjünk kicsit el a mobiltl ugorjunk a PC világba. Most ezen a zuj iOS-en van ilyen fullscreen program. Ezt hájpolták, majd kivertem a falat amikor olvastam a reklámot az iFULLscreen programról...tudomásom szerint ez a windowsban már kezdetek óta megvan, nem? Az apple fanok meg ettől élveznek el, hogy jeeeee fullscreeen, az epöl a legjobb...

    Egyrészt nem iOS hanem OS X, másrészt olyan hogy iFULLscreen néven nem fogsz funkciót találni. :) OS X-en eddig is volt olyan fullscreen amire te gondolsz (vagyis nem egészen, igazodik a kontent méretéhez... de ez most irreveláns), amit Lionnál hoztak be (2011) az a ténylegesen teljes képernyős funkció, amikor a dock meg a menubar se jelenik meg, illetve a GUI felépítése is változik. Mint pl. egy Chrome-nál vagy más böngészőnél... csak ezt rendszerszinten megcsinálhatod kb. minden alkalmazással.

    És senki se imádta emiatt az Apple-t... jó hogy behozták, elfér a funkciólistán.

    Úgy ne trollkodj hogy jópár dologról fingod sincs... mert a végén még kinevetnek mások, hogy hogy erőlködsz a jó ügy érdekében. :) Ez az epölfanozás meg nevetséges, főleg egy droidfan szájából...

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz mazsi1911 #511 üzenetére

    Én azért nem szaroznám le a W8-at személyes vélemény alapján... van pár ismerősöm aki notin (a többség, de az egyik asztalin) használja, se a Metro se a Vista/7 alatt megszokott Start menü hiányától nincs semmi bajuk, tetszik nekik a rendszer. Főleg azóta, hogy megmutattam nekik hogy hogy kell kirakni oldalra a Metrós alkalmazásokat...

    Amúgy átlagfelhasználók, nem geekek.

    Ez a winfosozás meg 5 éve is ciki volt. ;)

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz freemanone #551 üzenetére

    Csak kérdés, hogy igazából mennyit is fizetsz ki a rendszerből... mert ugye a Mac-ekbe bizonyos részben azért benne van az OS ára is, te meg csak upgrade lehetőséget veszel az AppStore-ból.

    Mondjuk ez igazából mindegy szerintem, ígyis-úgyis megkapja az Apple a pénzét, szóval haszna is van a hackintosh dologból...

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák