Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsi1911

    aktív tag

    válasz tajcsi #510 üzenetére

    Tenyleg igazad van, nem volt nagy durranas. Aztan azota kb mindenki azt hasznalja meg aki elotte le is hurrogta. Jobb lenne ha telefonos temaba nem hoznank fel az OSX vs WIN kulombsegeket mert a winfos csunyan be fog sulni. Masreszt ez csak egy funkcio volt, a tobb szaz kozul amit "laza" 20£ert adtak, es mindenki megvette legalisan. Ellenben az MS az XP ota nem tudni mit csinal, de azt rosszul. A vista volt vagy 200£ ha Ultimatet vettel, aztan hatalmas bukas volt, nem voltak hozza driverek, nem allt keszen ra kb egy gyarto sem. Ezutan kiadtak megint 200£ korul arban egy uj OS-t ami tenyleg brutal jo lett, noha SEMMI latvanyos ujitast kb nemhozott a Vistahoz kepest, csak mintha felraktal volna egy ServicePackot. Erre most jon a WIN8, ami aztan tenyleg egy hasznalhatatlan hulladek ha egeret meg billentyuzetet hasznalsz. Jonnek ki a tapis laptopok, de meg csak most KEZDENEK, ezert kellett volna varnia az MSnek mig kiadja, ugyanakkora fail lesz mint a Vista volt.

    Lehet hogy az Apple nem ujit olyan hatalmasakat mint az MS(marha a METROUI nevezheto ujitasnak...) de meg mindig szeretik az emberek hasznalni a Macet, ellenben a tobbi (es most nem a geekekre gondolok) PC felhasznaloval akik meg mindig virustkeresnek es defragolnak.

    En teljesen megvagyok elegedve az OSX haladasaval, szinten az iOSel is. Nem tudom mi hianyzik nekem eme rendszerekbol....

    Elnezest amiatt hogy ilyen hosszura irtam, nem akartam. Hasznalok OSXet es Windowst is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák